Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Zarejestruj się

Pola oznaczone (*) są wymagane.
Nazwa użytkownika *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Znamy nazwiska kandydatów do Rady Dzielnicy

Lut 23, 2019

O północy z piątku na sobotę minął termin rejestracji kandydatów do gdańskich rad dzielnic. W Oliwie na 15 miejsc w radzie jest 28 kandydatów, na Przymorzu Małym i VII Dwórze 23, a na Żabiance 30. Wybory już za miesiąc!

Miejska Komisja Wyborcza zweryfikowała już wszystkie podpisy poparcia i  zarejestrowała imponującą liczbę 958 kandydatów, którzy powalczą o mandat radnego w poszczególnych dzielnicach Gdańska.

Najwięcej osób chętnych do pracy w radzie dzielnicy - aż 54, zarejestrowano w Pieckach-Migowie.

W Oliwie na 15 miejsc w radzie jest 28 kandydatów, z czego 10 osób to radni minionej kadencji.

ZAREJESTROWANI KANDYDACI NA RADNYCH    
Dzielnicy OLIWA    
15 mandatów    
       
Lp. Imię / imiona i nazwisko kandydata Wiek Poparcie
1 MARIUSZ PIOTR ANDRZEJCZAK 36 niezależny
2 DARIA MARIA BIAŁK 38 niezależny
3 OLAF ALEKSANDER DRAMOWICZ 45 niezależny
4 JAN FAŚCISZEWSKI 31 niezależny
5 ŁUKASZ JERZY GRZELAK 34 niezależny
6 CEZARY MIKOŁAJ KAMIŃSKI 18 niezależny
7 OSKAR MATEUSZ KRUSZYŃSKI 30 niezależny
8 TOMASZ JAN LEŻYŃSKI 39 niezależny
9 TOMASZ ALEKSANDER NOWAK 35 niezależny
10 ZOFIA MAŁGORZATA POMIRSKA 50 niezależny
11 MAREK PRUS 66 niezależny
12 JAKUB MICHAŁ RACIBORSKI 37 niezależny
13 SŁAWA KRYSTYNA RAFALAK 54 niezależny
14 RYSZARD ANTONI RIVIERA 72 niezależny
15 MAGDALENA MONIKA SADOWSKA 39 niezależny
16 KRYSTYNA URSZULA SIKORA 61 niezależny
17 MICHAŁ STEFAN SIKORSKI 39 niezależny
18 EWELINA MARIA SOBAŃSKA 32 niezależny
19 MIKOŁAJ DOMINIK SOBCZAK 33 niezależny
20 DANUTA AGNIESZKA SOŚNICKA 42 niezależny
21 STELLA PAULINA STRUG 38 niezależny
22 TOMASZ JÓZEF STRUG 44 niezależny
23 IGOR MIKOŁAJ SUBOCZ 26 niezależny
24 MAREK SZREDER 55 niezależny
25 ŁUKASZ PIOTR TALAŚKA 38 niezależny
26 JOLANTA URBANIAK-SZWANKOWSKA 62 niezależny
27 WOJCIECH EUGENIUSZ WALANIA 43 niezależny
28 ANIELA ZUZANNA ZIENKIEWICZ 33 Stowarzyszenie Wszystko dla Gdańska

 

 

Na Przymorzu Małym jest 23 kandydatów.

ZAREJESTROWANI KANDYDACI NA RADNYCH    
Dzielnicy PRZYMORZE MAŁE    
15 mandatów    
       
Lp. Imię / imiona i nazwisko kandydata Wiek Poparcie
1 BARBARA ANNA BARTOSIEWICZ 71 niezależny
2 ANNA MARIA CZARZASTA 48 niezależny
3 MARTA JUSTYNA GRANDZICKA 25 niezależny
4 KAMIL JAKUB HODOROWICZ 35 niezależny
5 KRZYSZTOF JERZY HORNUNG 48 niezależny
6 ADAM JERZY KLUCZKOWSKI 44 niezależny
7 ANDRZEJ MIROSŁAW KOWALCZYK 38 niezależny
8 DOROTA KWACZ 49 niezależny
9 AGNIESZKA LABENZ 39 niezależny
10 PRZEMYSŁAW EUGENIUSZ LEWKO 48 niezależny
11 WŁODZIMIERZ STANISŁAW LUDWIKOWSKI 64 niezależny
12 MARIA LUDWIKA ŁAPIŃSKA 63 niezależny
13 MARCIN KONSTANTY MICKUN 27 niezależny
14 CZESŁAW LESZEK NAPIÓRKOWSKI 66 niezależny
15 PAULINA BARBARA RECŁAW 25 niezależny
16 K RZYSZTOF SIELICKI 70 niezależny
17 ADAM ALEKSANDER SZCZEPAŃSKI 32 niezależny
18 URSZULA SZTARK 66 niezależny
19 MICHAŁ RYSZARD TYBURSKI 35 niezależny
20 JUSTYNA ANITA URBAŃSKA 51 niezależny
21 KAZIMIERZ WIDŹGOWSKI 65 niezależny
22 MARCIN JERZY WIESZCZEK 29 niezależny
23 TERESA AGNIESZKA WULNIKOWSKA 71 Rada Miejska SLD w Gdańsku

 

Podobnie na VII Dworze.

ZAREJESTROWANI KANDYDACI NA RADNYCH    
Dzielnicy VII DWÓR    
15 mandatów    
       
Lp. Imię / imiona i nazwisko kandydata Wiek Poparcie
1 MICHAŁ JABŁOŃSKI 25 niezależny
2 SŁAWOMIR MARIUSZ JABŁOŃSKI 60 niezależny
3 BARBARA KACZMAREK 69 niezależny
4 ANDRZEJ KLEBBA 36 niezależny
5 MATEUSZ BERNARD KNITTER 25 niezależny
6 WOJCIECH KORSAK 60 niezależny
7 ELŻBIETA MARIA KWIATKOWSKA 76 niezależny
8 ALEKSANDRA EDYTA LESZKIEWICZ 44 niezależny
9 LENA KIRA LESZKIEWICZ 23 niezależny
10 BARTŁOMIEJ BERNARD MILANOWSKI 47 niezależny
11 MACIEJ WOJCIECH MILANOWSKI 55 Niezależny
12 KRZYSZTOF ROMAN PERZYŃSKI 60 niezależny
13 MATEUSZ MIKOŁAJ PRYCZYNIEC 21 niezależny
14 HELENA SADŁEK 65 niezależny
15 EWA MARCELINA STELMASIEWICZ-WEGNEROWSKA 35 Stowarzyszenie Wszystko dla Gdańska
16 GABRIELA STENCEL 63 niezależny
17 KAZIMIERZ BERNARD STENCEL 68 niezależny
18 BOŻENA SZYMAŃSKA-WALKUSZ 62 niezależny
19 JOANNA DOROTA TRZASKA 58 niezależny
20 KAROLINA USTARBOWSKA 36 niezależny
21 ANNA AGNIESZKA WŁODKOWSKA 44 niezależny
22 TOMASZ CZESŁAW ZAJKOWSKI 51 niezależny
23 KRYSTYNA STANISŁAWA ZAREMBA-SŁOMKA 71 niezależny

 

Żabianka – tu o jedno miesce w radzie walczyć będzie dwóch kandydatów. Do społecznej pracy w Radzie Dzielnicy chętnych jest 30 osób.

ZAREJESTROWANI KANDYDACI NA RADNYCH    
Dzielnicy ŻABIANKA - WEJHERA - JELITKOWO - TYSIĄCLECIA
       
15 mandatów    
       
Lp. Imię / imiona i nazwisko kandydata Wiek Poparcie
1 JOANNA ZOFIA ANGOWSKA 28 niezależny
2 DARIUSZ BAGIŃSKI 53 niezależny
3 ALICJA HONORATA CHOLEWIUSZ 40 niezależny
4 SYLWIA TERESA CISOŃ 39 niezależny
5 MAGDALENA ZOFIA DZIK-BOGUCKA 33 niezależny
6 STANISŁAW ŁUKASZ FRYZA 68 niezależny
7 WIESŁAW GRONOWSKI 58 niezależny
8 PIOTR JANKOWSKI 29 niezależny
9 ANETA JANKUN 39 niezależny
10 RAFAŁ ANDRZEJ JENNER 21 niezależny
11 MAGDALENA BOŻENA JĘDRZEJEWSKA 34 niezależny
12 GRAŻYNA ELŻBIETA KOKOSZKO 47 niezależny
13 JERZY KOLCZYŃSKI 49 niezależny
14 KRZYSZTOF TADEUSZ KUŚMIERSKI 43 niezależny
15 WITOLD STANISŁAW LIPSKI 73 niezależny
16 J AROSŁAW RYSZARD MAKOWIEC 55 Stowarzyszenie Wszystko dla Gdańska
17 ANDRZEJ MALINOWSKI 78 niezależny
18 ŁUKASZ MAREK MICHALEWSKI 25 niezależny
19 JOANNA JULIA NOWAK 38 niezależny
20 PIOTR SEWERYN PAWŁOWSKI 43 niezależny
21 PAWEŁ TOMASZ PIASECKI 24 niezależny
22 ELŻBIETA FRANCISZKA POTRYKUS 69 niezależny
23 SEBASTIAN TOMASZ PRZYBYŁ 21 niezależny
24 IRENA KRYSTYNA SKULSKA 61 niezależny
25 ELŻBIETA STASIEWICZ 59 niezależny
26 JAN STEFAŃCZYK 71 niezależny
27 AGNIESZKA MAGDALENA SZCZĘSNA 35 niezależny
28 WOJCIECH JERZY WALENDZIAK 27 niezależny
29 ANNA KAROLINA WIŚNIEWSKA 37 niezależny
30 MARIA TERESA WITKOWSKA 63 niezależny

 

Wybory odbędą się 24 marca. Bardzo ważna jest frekwencja. Od jej wysokości zależy wielkość pieniędzy przeznaczanych na daną dzielnicę przez najbliższe 5 lat.

Ostatnio zmieniany sobota, 23 luty 2019 21:48

Newsletter

Historia

Włókniarz Oliwa

Pan Marek Gosieniecki przesłał nam ciekawe zdjęcie, które może rozpocznie odtwarzanie sportowej historii powojennej Oliwy. To zarazem historia znikającego na naszych oczach boiska przy ul. Kościerskiej, które lata świetności przeżywało...

16-02-2019 755 Historia

Wystawa o budowie "Okrąglaka"…

Wystawa opowiada o okolicznościach powstania oraz zaangażowaniu mieszkańców Przymorza w tworzenie parafii oraz budowę na swoim osiedlu kościoła NMP Królowej Różańca Świętego, popularnie zwanego „Okrąglakiem”.

27-11-2018 1441 Historia

Ostatnio dodane

SHALOM POLIN  Gdański Przegląd Filmów o Tematyce Żydowskiej

SHALOM POLIN Gdański Przegląd Filmów…

Dyskusyjny Klub Filmowy Miłość Blondynki UG, Akademickie Centrum Kultury Alternator UG we współpracy z Towarzystwem Polsko-Izraelskim Wspólne Dziedzictwo Moreshet Meshutefet zaprasza na Shalom Polin 6. Gdański Przegląd Filmów o Tematyce...

05-03-2019 385 Rozrywka

Dom Sąsiedzki w Ratuszu Kultury - kalendarium wiosenne 2019

Dom Sąsiedzki w Ratuszu Kultury - kalen…

W a r s z t a t y m i ę d z y p o k o l e n i o w e Opowiadanie obrazem | Dyskusyjne warsztaty...

26-02-2019 605 Rozrywka

  1. Najnowsze
  2. Oceniane
  3. Komentarze

Kalendarium tekstów

« Marzec 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31