Reklama

Biurowiec Olivia Six gotowy na przyjęcie pracowników

Olivia Six, najwyższy budynek kompleksu Olivia Business Centre w Gdańsku, został oddany do użytku. Gotowe są pozwolenia na budowę kolejnych dwóch biurowców.

Recepcja_Olivia_Six

Recepcja nowego biurowca    fot. mat. prasowe

Olivia Six to piąty etap budowy całego centrum. Nazwa wynika z docelowego układu biurowców. Budynek ma 15 kondygnacji, z czego trzy poziomy (przeznaczone na parkingi) znajdują się pod ziemią. Na parterze zaplanowano przestrzeń handlowo-usługową.

Olivia Six jest najwyższym budynkiem centrum. Architektonicznie różni się od pozostałych. Dzięki odpowiednio zaplanowanej iluminacji elewacja budynku ma ?żyć? przez całą dobę, a w święta narodowe budynek rozświetli się biało-czerwonymi barwami. W holu Olivia Six można zobaczyć m.in. wielką szachownicę.

OBC_iluminacja_2-3_maja

Olivia Six z iluminacja na święta 2 i 3 maja    fot. mat. prasowe

Budowa biurowca rozpoczęła się w lutym 2014 roku. Projekt budynku jest autorstwa pracowni BJK Architekci. Wykonawcą stanu surowego Olivia Six była firma Pekabex.

? Jesteśmy pełni podziwu wobec wszystkich, którzy w rekordowym tempie zbudowali ten biurowiec. Była to ciężka praca, także w trudnych warunkach atmosferycznych. Z radością mogę też powiedzieć, że na budowie Olivia Six nie doszło do niebezpiecznych sytuacji ? mówi Jerzy Oskroba, Dyrektor Olivia Business Centre.

Już są chętni na wynajęcie powierzchni w nowym budynku. Z kilkoma firmami podpisani umowy. W czerwcu na czterech piętrach rozpocznie działalność Centrum Usług Wspólnych niemieckiego koncernu ThyssenKrupp. Prace znajdzie tam nawet 700 osób.

? Budynki są ważne, ale talenty są cenniejsze. W naszym regionie jest ich dużo, co stanowi wielki atut dla inwestorów. Razem z uczelniami wyższymi oraz władzami miasta pracujemy więc nad uczynieniem z naszego miasta najlepszego miejsca do pracy i życia. Tworzymy w Gdańsku wyjątkowy projekt w skali kraju, dzielnicę biznesową położoną w samym sercu Metropolii ? mówi Maciej Grabski, Prezes Olivia Business Centre.

Olivia Business Centre rozbudowuje się systematycznie od 2010 roku. Kolejne obiekty powstają w tempie jednego rocznie. Wydane zostały już pozwolenia na budowę następnych dwóch biurowców. Co więcej, obecnie na patio powstaje również wyjątkowy ogród zimowy.

Ma być to przestrzeń służącej relaksowi wszystkich Rezydentów OBC oraz mieszkańców Oliwy.

Olivia Six: informacje techniczne

 • Klasa budynku: AA
 • Powierzchnia do wynajęcia: 17 366 mkw.
 • Rozpoczęcie budowy: luty 2014
 • Zakończenie budowy: maj 2015
 • Liczba kondygnacji nadziemnych: 15 + kondygnacja techniczna
 • Liczba kondygnacji podziemnych: 3
 • Powierzchnia typowego piętra: ponad 1200 mkw.
 • Liczba miejsc parkingowych: 264
 • Współczynnik powierzchni wspólnej budynkowej: 1,25 %,

W Olivii Six zastosowane zostały takie udogodnienia jak kontrola dostępu, klimatyzacja, otwierane okna, okablowanie komputerowe i elektryczne, czujniki dymu oraz ciepła, podnoszone podłogi i podwieszane sufity, wykładziny, łącza światłowodowe, ścianki działowe.

Pp

Wiecha na Olivia Six


Olivia Six, najwyższy budynek kompleksu Olivia Business Centre w Gdańsku, został oddany do użytku. Gotowe są pozwolenia na budowę kolejnych dwóch biurowców.

Recepcja_Olivia_Six

Recepcja nowego biurowca    fot. mat. prasowe

Olivia Six to piąty etap budowy całego centrum. Nazwa wynika z docelowego układu biurowców. Budynek ma 15 kondygnacji, z czego trzy poziomy (przeznaczone na parkingi) znajdują się pod ziemią. Na parterze zaplanowano przestrzeń handlowo-usługową.

Olivia Six jest najwyższym budynkiem centrum. Architektonicznie różni się od pozostałych. Dzięki odpowiednio zaplanowanej iluminacji elewacja budynku ma ?żyć? przez całą dobę, a w święta narodowe budynek rozświetli się biało-czerwonymi barwami. W holu Olivia Six można zobaczyć m.in. wielką szachownicę.

OBC_iluminacja_2-3_maja

Olivia Six z iluminacja na święta 2 i 3 maja    fot. mat. prasowe

Budowa biurowca rozpoczęła się w lutym 2014 roku. Projekt budynku jest autorstwa pracowni BJK Architekci. Wykonawcą stanu surowego Olivia Six była firma Pekabex.

? Jesteśmy pełni podziwu wobec wszystkich, którzy w rekordowym tempie zbudowali ten biurowiec. Była to ciężka praca, także w trudnych warunkach atmosferycznych. Z radością mogę też powiedzieć, że na budowie Olivia Six nie doszło do niebezpiecznych sytuacji ? mówi Jerzy Oskroba, Dyrektor Olivia Business Centre.

Już są chętni na wynajęcie powierzchni w nowym budynku. Z kilkoma firmami podpisani umowy. W czerwcu na czterech piętrach rozpocznie działalność Centrum Usług Wspólnych niemieckiego koncernu ThyssenKrupp. Prace znajdzie tam nawet 700 osób.

? Budynki są ważne, ale talenty są cenniejsze. W naszym regionie jest ich dużo, co stanowi wielki atut dla inwestorów. Razem z uczelniami wyższymi oraz władzami miasta pracujemy więc nad uczynieniem z naszego miasta najlepszego miejsca do pracy i życia. Tworzymy w Gdańsku wyjątkowy projekt w skali kraju, dzielnicę biznesową położoną w samym sercu Metropolii ? mówi Maciej Grabski, Prezes Olivia Business Centre.

Olivia Business Centre rozbudowuje się systematycznie od 2010 roku. Kolejne obiekty powstają w tempie jednego rocznie. Wydane zostały już pozwolenia na budowę następnych dwóch biurowców. Co więcej, obecnie na patio powstaje również wyjątkowy ogród zimowy.

Ma być to przestrzeń służącej relaksowi wszystkich Rezydentów OBC oraz mieszkańców Oliwy.

Olivia Six: informacje techniczne

 • Klasa budynku: AA
 • Powierzchnia do wynajęcia: 17 366 mkw.
 • Rozpoczęcie budowy: luty 2014
 • Zakończenie budowy: maj 2015
 • Liczba kondygnacji nadziemnych: 15 + kondygnacja techniczna
 • Liczba kondygnacji podziemnych: 3
 • Powierzchnia typowego piętra: ponad 1200 mkw.
 • Liczba miejsc parkingowych: 264
 • Współczynnik powierzchni wspólnej budynkowej: 1,25 %,

W Olivii Six zastosowane zostały takie udogodnienia jak kontrola dostępu, klimatyzacja, otwierane okna, okablowanie komputerowe i elektryczne, czujniki dymu oraz ciepła, podnoszone podłogi i podwieszane sufity, wykładziny, łącza światłowodowe, ścianki działowe.

Pp

Wiecha na Olivia Six


|

Olivia Six, najwyższy budynek kompleksu Olivia Business Centre w Gdańsku, został oddany do użytku. Gotowe są pozwolenia na budowę kolejnych dwóch biurowców.

Recepcja_Olivia_Six

Recepcja nowego biurowca    fot. mat. prasowe

Olivia Six to piąty etap budowy całego centrum. Nazwa wynika z docelowego układu biurowców. Budynek ma 15 kondygnacji, z czego trzy poziomy (przeznaczone na parkingi) znajdują się pod ziemią. Na parterze zaplanowano przestrzeń handlowo-usługową.

Olivia Six jest najwyższym budynkiem centrum. Architektonicznie różni się od pozostałych. Dzięki odpowiednio zaplanowanej iluminacji elewacja budynku ma ?żyć? przez całą dobę, a w święta narodowe budynek rozświetli się biało-czerwonymi barwami. W holu Olivia Six można zobaczyć m.in. wielką szachownicę.

OBC_iluminacja_2-3_maja

Olivia Six z iluminacja na święta 2 i 3 maja    fot. mat. prasowe

Budowa biurowca rozpoczęła się w lutym 2014 roku. Projekt budynku jest autorstwa pracowni BJK Architekci. Wykonawcą stanu surowego Olivia Six była firma Pekabex.

? Jesteśmy pełni podziwu wobec wszystkich, którzy w rekordowym tempie zbudowali ten biurowiec. Była to ciężka praca, także w trudnych warunkach atmosferycznych. Z radością mogę też powiedzieć, że na budowie Olivia Six nie doszło do niebezpiecznych sytuacji ? mówi Jerzy Oskroba, Dyrektor Olivia Business Centre.

Już są chętni na wynajęcie powierzchni w nowym budynku. Z kilkoma firmami podpisani umowy. W czerwcu na czterech piętrach rozpocznie działalność Centrum Usług Wspólnych niemieckiego koncernu ThyssenKrupp. Prace znajdzie tam nawet 700 osób.

? Budynki są ważne, ale talenty są cenniejsze. W naszym regionie jest ich dużo, co stanowi wielki atut dla inwestorów. Razem z uczelniami wyższymi oraz władzami miasta pracujemy więc nad uczynieniem z naszego miasta najlepszego miejsca do pracy i życia. Tworzymy w Gdańsku wyjątkowy projekt w skali kraju, dzielnicę biznesową położoną w samym sercu Metropolii ? mówi Maciej Grabski, Prezes Olivia Business Centre.

Olivia Business Centre rozbudowuje się systematycznie od 2010 roku. Kolejne obiekty powstają w tempie jednego rocznie. Wydane zostały już pozwolenia na budowę następnych dwóch biurowców. Co więcej, obecnie na patio powstaje również wyjątkowy ogród zimowy.

Ma być to przestrzeń służącej relaksowi wszystkich Rezydentów OBC oraz mieszkańców Oliwy.

Olivia Six: informacje techniczne

 • Klasa budynku: AA
 • Powierzchnia do wynajęcia: 17 366 mkw.
 • Rozpoczęcie budowy: luty 2014
 • Zakończenie budowy: maj 2015
 • Liczba kondygnacji nadziemnych: 15 + kondygnacja techniczna
 • Liczba kondygnacji podziemnych: 3
 • Powierzchnia typowego piętra: ponad 1200 mkw.
 • Liczba miejsc parkingowych: 264
 • Współczynnik powierzchni wspólnej budynkowej: 1,25 %,

W Olivii Six zastosowane zostały takie udogodnienia jak kontrola dostępu, klimatyzacja, otwierane okna, okablowanie komputerowe i elektryczne, czujniki dymu oraz ciepła, podnoszone podłogi i podwieszane sufity, wykładziny, łącza światłowodowe, ścianki działowe.

Pp

Wiecha na Olivia Six


Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Olivia Six, najwyższy budynek kompleksu Olivia Business Centre w Gdańsku, został oddany do użytku. Gotowe są pozwolenia na budowę kolejnych dwóch biurowców.

Recepcja_Olivia_Six

Recepcja nowego biurowca    fot. mat. prasowe

Olivia Six to piąty etap budowy całego centrum. Nazwa wynika z docelowego układu biurowców. Budynek ma 15 kondygnacji, z czego trzy poziomy (przeznaczone na parkingi) znajdują się pod ziemią. Na parterze zaplanowano przestrzeń handlowo-usługową.

Olivia Six jest najwyższym budynkiem centrum. Architektonicznie różni się od pozostałych. Dzięki odpowiednio zaplanowanej iluminacji elewacja budynku ma ?żyć? przez całą dobę, a w święta narodowe budynek rozświetli się biało-czerwonymi barwami. W holu Olivia Six można zobaczyć m.in. wielką szachownicę.

OBC_iluminacja_2-3_maja

Olivia Six z iluminacja na święta 2 i 3 maja    fot. mat. prasowe

Budowa biurowca rozpoczęła się w lutym 2014 roku. Projekt budynku jest autorstwa pracowni BJK Architekci. Wykonawcą stanu surowego Olivia Six była firma Pekabex.

? Jesteśmy pełni podziwu wobec wszystkich, którzy w rekordowym tempie zbudowali ten biurowiec. Była to ciężka praca, także w trudnych warunkach atmosferycznych. Z radością mogę też powiedzieć, że na budowie Olivia Six nie doszło do niebezpiecznych sytuacji ? mówi Jerzy Oskroba, Dyrektor Olivia Business Centre.

Już są chętni na wynajęcie powierzchni w nowym budynku. Z kilkoma firmami podpisani umowy. W czerwcu na czterech piętrach rozpocznie działalność Centrum Usług Wspólnych niemieckiego koncernu ThyssenKrupp. Prace znajdzie tam nawet 700 osób.

? Budynki są ważne, ale talenty są cenniejsze. W naszym regionie jest ich dużo, co stanowi wielki atut dla inwestorów. Razem z uczelniami wyższymi oraz władzami miasta pracujemy więc nad uczynieniem z naszego miasta najlepszego miejsca do pracy i życia. Tworzymy w Gdańsku wyjątkowy projekt w skali kraju, dzielnicę biznesową położoną w samym sercu Metropolii ? mówi Maciej Grabski, Prezes Olivia Business Centre.

Olivia Business Centre rozbudowuje się systematycznie od 2010 roku. Kolejne obiekty powstają w tempie jednego rocznie. Wydane zostały już pozwolenia na budowę następnych dwóch biurowców. Co więcej, obecnie na patio powstaje również wyjątkowy ogród zimowy.

Ma być to przestrzeń służącej relaksowi wszystkich Rezydentów OBC oraz mieszkańców Oliwy.

Olivia Six: informacje techniczne

 • Klasa budynku: AA
 • Powierzchnia do wynajęcia: 17 366 mkw.
 • Rozpoczęcie budowy: luty 2014
 • Zakończenie budowy: maj 2015
 • Liczba kondygnacji nadziemnych: 15 + kondygnacja techniczna
 • Liczba kondygnacji podziemnych: 3
 • Powierzchnia typowego piętra: ponad 1200 mkw.
 • Liczba miejsc parkingowych: 264
 • Współczynnik powierzchni wspólnej budynkowej: 1,25 %,

W Olivii Six zastosowane zostały takie udogodnienia jak kontrola dostępu, klimatyzacja, otwierane okna, okablowanie komputerowe i elektryczne, czujniki dymu oraz ciepła, podnoszone podłogi i podwieszane sufity, wykładziny, łącza światłowodowe, ścianki działowe.

Pp

Wiecha na Olivia Six