Captcha *
Reload Captcha

Kolejna wygrana Oliwa Hockey Team

Mar 31, 2011

W środowy wieczór w Hali Olivia, oliwska drużyna pokonała reprezentację Sopotu i awansowała do finału trójmiejskiej ligi.

oht

Oliwa Hockey Team pokonała Mad Dogs Sopot 7:2 i awansowała do finału Trójmiejskiej Amatorskiej Ligi Hokejowej, który odbędzie się w piątek (8.04) o godz. 18 na dużej Hali Olivia. Drugi pojedynek półfinałowy (w pierwszym był remis 1:1) od początku układał się po myśli zawodników z Oliwy, którzy objęli dwubramkowe prowadzenie już w pierwszych minutach spotkania i nie oddali go do końca meczu.

Po meczu kapitan Oliwy Arkadiusz Bruliński krótko podsumował dwumecz: ?Drugi mecz diametralnie różnił się od pierwszego spotkania półfinałowego. Byliśmy bardzo skoncentrowani, chcieliśmy wygrać i to było widać od samego początku. Po raz kolejny świetną postawę w bramce OHT zaprezentował Cezary Warś, dodatkowo byliśmy skuteczniejsi w ataku, a o zwycięstwie zadecydowała ostatecznie postawa całego zespołu, który wykonał morderczą pracę przez całe 60 minut. Teraz przed nami mecz finałowy, który będzie kolejnym ciężkim sprawdzianem. Zrobimy wszystko, aby Mistrzostwo Ligi wróciło do nas po kilku latach przerwy.?