Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Zarejestruj się

Pola oznaczone (*) są wymagane.
Nazwa użytkownika *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Wypadek z udziałem autobusu na Spacerowej fot. Tomasz Strug

Wypadek z udziałem autobusu na Spacerowej

Mar 12, 2021

Na ul. Spacerowej doszło do zderzenia czołowego autobusu autobusu linii 171 oraz samochodu osobowego. Jedna osoba nie żyje. Ulica jest zablokowana.

Autobus linii 171 operatora BP Tour jechał z Gdyni do Oliwy. Do czołowego zderzenia doszło na ul. Spacerowej, przed Rynarzewem. W zjeżdżający z góry autobus uderzył jadący z kierunku Oliwy osobowy mercedes. Jego kierowca zginął.

W wyniku zderzenia autobus wypadłł z drogi do rowu. To prawdziwy cud, że spośród 10 pasażerów nikomu nic się nie stalo, wszyscy o własnych siłach rozeszli się do domów. W ich ewakuacji z pojazdu pomagał kierowca autobusu. 

Droga jest nadal zablokowana. Na miejsce ma przyjechać prokurator.

Spacerowa wypadek mercedes 20210312 213822

Z powodu wypadku na ul. Spacerowej i zablokowanego przejazdu autobusy linii: 169, 171, 179 kursują objazdem w obie strony przez ul. Słowackiego.

Tomasz Strug

Ostatnio zmieniany piątek, 12 marzec 2021 22:57

Newsletter

Historia

125 lat tramwajów elektrycznych w Gdań…

Okazjonalny piknik, atrakcje dla dzieci i zabytkowe tramwaje - Miasto Gdańsk, Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku oraz Gdańskie Autobusy i Tramwaje zapraszają na festyn rodzinny z okazji 125-lecia tramwajów elektrycznych...

08-08-2021 1064 Historia

Teren artysty. Pamięć o artystach z Ol…

Oliwa jest niezwykłym miejscem, które w związku z różnymi zbiegami okoliczności i niepowtarzalną atmosferą, przyciągało i przyciąga niebanalnych ludzi sztuki. Po II Wojnie Światowej osiedliło się tu wielu artystów reprezentujących...

21-05-2021 1146 Historia

Ostatnio dodane

Spacer szlakiem detalu architektonicznego w Oliwie

Spacer szlakiem detalu architektoniczneg…

Zapraszamy do wspólnego odkrywania detalu architektonicznego w Gdańsku - Oliwie! Start spaceru - sobota, godz. 12:00, spotykamy się przy kościele św. Jakuba w Oliwie (róg ul. Opackiej i ul. Czyżewskiego).

20-09-2021 422 Rozrywka

Marianowi Kołodziejowi w setną rocznicę urodzin

Marianowi Kołodziejowi w setną rocznic…

Marian Kołodziej przez wiele lat współpracował z Muzeum Narodowym w Gdańsku, przekazywał Działowi Teatralnemu swoje prace, uczył aranżacji, opanowania przestrzeni, pomagał przy tworzeniu wystaw, które wciągały i zaskakiwały zwiedzających. Stał...

20-09-2021 61 Rozrywka