Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Zarejestruj się

Pola oznaczone (*) są wymagane.
Nazwa użytkownika *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Kawiarnia to ...ludzie Kawiarnia to ...ludzie fotografia z 2019 roku (źródło: https://www.facebook.com/Przelewki-Kawiarnia)

Studenci zbadają fenomen oliwskiej kawiarni

Kwi 21, 2021

Wszelkich informacji i historii na temat budynku przy Cystersów 12 szukają studenci pierwszego roku Gospodarki Przestrzennej UG. Bardzo przydatne w ich zadaniu mają być wyniki ankiety poświęconej działającej w kamienicy kawiarni „Przelewki”.

Kawiarnia „Przelewki” ma swój niepowtarzalny klimat i bardzo pozytywnie nastawionego do świata właściciela. Chyba nie ma osoby, która by się tu źle czuła. Fenomen tego miejsca będzie przedmiotem analiz studentów pierwszego roku Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Gdańskim.

- Naszym zadaniem na jednym z przedmiotów jest opisanie ciekawego miejsca/ budynku w Trójmieście. Razem z moją grupą badamy temat kawiarni „Przelewki” pod adresem Cystersów 12, oraz ogólnie budynek i okolicę, w której lokal się znajduje – tłumaczy Zofia Dopichaj, studentka UG. - Żeby przybliżyć Państwu na czym polega ten projekt wysyłam link do strony, na której znajdują się najlepsze tego typu prace, którym będziemy starali się dorównać. (https://projektmiejski.ug.edu.pl/)

Studenci przygotowali również ankietę, która ma na celu zbadanie klientów kawiarni.

Zachęcamy do jej wypełnienia.

>>>ANKIETA<<<

 

Pp

Ostatnio zmieniany środa, 21 kwiecień 2021 14:29

Newsletter

Historia

Uwaga, detal!

W ramach projektu „Uwaga, detal!” Fundacja Polanki kieruje uwagę na detal architektoniczny w Gdańsku – Oliwie. Warto go dostrzec, poznać i chronić. 

20-09-2021 806 Historia

125 lat tramwajów elektrycznych w Gdań…

Okazjonalny piknik, atrakcje dla dzieci i zabytkowe tramwaje - Miasto Gdańsk, Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku oraz Gdańskie Autobusy i Tramwaje zapraszają na festyn rodzinny z okazji 125-lecia tramwajów elektrycznych...

08-08-2021 1209 Historia

Ostatnio dodane

Wajda. Człowiek z Gdańska

Wajda. Człowiek z Gdańska

Wytawy pt. Wajda. Człowiek z Gdańska to ponad 150 rysunków i akwarel autora Człowieka z żelaza, a także ponad 50 plakatów jego filmów. Wszystkie prace udostępniło ze swoich zbiorów Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej...

10-10-2021 68 Rozrywka

Marianowi Kołodziejowi w setną rocznicę urodzin

Marianowi Kołodziejowi w setną rocznic…

Marian Kołodziej przez wiele lat współpracował z Muzeum Narodowym w Gdańsku, przekazywał Działowi Teatralnemu swoje prace, uczył aranżacji, opanowania przestrzeni, pomagał przy tworzeniu wystaw, które wciągały i zaskakiwały zwiedzających. Stał...

20-09-2021 149 Rozrywka