Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Zarejestruj się

Pola oznaczone (*) są wymagane.
Nazwa użytkownika *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Urlop, zakupy i zatrzymany poszukiwany mat. prasowe policji

Urlop, zakupy i zatrzymany poszukiwany

Lip 08, 2021

Policjantem jest się nawet podczas urlopu. Doskonale wie o tym funkcjonariusz służby kryminalnej z komisariatu w Oliwie, który w poniedziałek rozpoczął urlop wypoczynkowy.

I właśnie pierwszego dnia urlopu w czasie zakupów w jednym z marketów funkcjonariusz rozpoznał mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym oraz w celu ustalenia miejsca pobytu dla celów prawnych. Policjant natychmiast powiadomił komisariat w Oliwie, a sam zatrzymał poszukiwanego 30-latka z Gdańska.

- Na miejsce natychmiast przyjechał policyjny patrol i mężczyzna został przewieziony do komisariatu. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili przy zatrzymanym szklaną fiolkę z amfetaminą, która została zabezpieczona i przekazana do dalszych badań biegłemu sądowemu – informuje asp. szt. Mariusz Chrzanowski,Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku

W rozpoznaniu poszukiwanego przydała się również pamięć wzrokowa policjanta, który dużo pracował nad wieloma sprawami osób poszukiwanych listami gończymi oraz poszukiwanych w celu ustalenia miejsca pobytu. W trakcie swojej pracy funkcjonariusze analizują wiele informacji, zapoznają się także ze zdjęciami osób poszukiwanych.

Za trzymany 30-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał kare 6-miesięcy więzienia za jazdę po pijanemu. Dodatkowo grozi mu teraz tara 3 lat więzienia za posiadana amfetaminę.

Za kierowanie po pijanemu grozi kara do 2 lat więzienia. Za posiadanie narkotyków grożą 3 lata więzienia.

Za KMP Gdańsk

Ostatnio zmieniany sobota, 10 lipiec 2021 09:11

Newsletter

Historia

Zdobycie Oliwy w 1945 roku - "Oliws…

Poniżej  publikujemy wspomnienia dawnej Oliwianki zawarte w korespondencji prowadzonej z Bogdanem Gołuńskim, który podjął się również tłumaczenia. Dziękujemy za udostępnienie tych wspomnień wszystkim zainteresowanym historią Oliwy.

09-02-2022 2391 Historia

II Wojnę Światową zaplanowano w Gdań…

Publikujemy opracowanie pochodzącego z Oliwy Bogdana Gołuńskiego (obecnie Hamburg). Opracowanie to nie zostało dotychczas zweryfikowane naukowo i jest jedynie próbą połączenia w całość wielu faktów i teorii.

09-02-2022 5360 Historia

Ostatnio dodane

XVII Międzynarodowy Festiwal Mozartowski MOZARTIANA

XVII Międzynarodowy Festiwal Mozartowsk…

XVII Międzynarodowy Festiwal Mozartowski MOZARTIANA 21-27.08.2022, Gdańsk W dniach 21-27 sierpnia br. w Gdańsku odbędzie się XVII edycja Międzynarodowego Festiwalu Mozartowskiego Mozartiana, która od lat na swoich scenach gości wybitnych artystów...

26-07-2022 208 Rozrywka

Na rolki czy wrotki w ERGO Arenie

Na rolki czy wrotki w ERGO Arenie

Ergo Arena już po raz szósty otwiera się na miłośników sportów wrotkarskich. W dwa weekendy lipca i sierpnia hala na granicy Gdańska i Sopotu bezpłatnie udostępnia płytę główną dla osób...

18-07-2022 108 Rozrywka