Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Zarejestruj się

Pola oznaczone (*) są wymagane.
Nazwa użytkownika *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Rozpoczęcie policyjnych poszukiwań przy ul. Żeromskiego w Oliwie  fot. Tomasz Strug Rozpoczęcie policyjnych poszukiwań przy ul. Żeromskiego w Oliwie  fot. Tomasz Strug

7-letni Staś z Oliwy odnaleziony cały i zdrowy

Lip 28, 2021

Aktualizacja: Policjanci zakończyli poszukiwania chłopca, z uwagi na jego odnalezienie. Po godz.18.00 jeden z policyjnych patroli odnalazł chłopca całego i zdrowego w okolicy ul. Marynarki Polskiej.

 

Z udziałem Policji i Straży Pożarnej trwają poszukiwania 7 -letniego Stanisława R*********** z Oliwy. Chłopiec dziś o godzinie 12:20 wyszedł z mieszkania prz ul. Husa z psem na spacer i do tej pory nie wrócił. Inne dzieci miały widzieć jak biegł z psem lub za psem w kierunku lasu.

Policjanci z komisariatu w Oliwie poszukują 7-letniego Stanisława R************ z Gdańska (nazwisko poddane anonimizacji po odnalezieniu chłopca - red.). 7-letni chłopiec dziś o godzinie 12:20 wyszedł z mieszkania z psem na spacer w rejonie ulicy Jana Husa 13 i do tej pory nie powrócił. Każdy, kto widział osobę ze zdjęcia lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z Policją.

- Dziś po godzinie 15:00 policjanci z komisariatu w Oliwie odebrali zgłoszenie o zaginięciu 7-letniego Stanisław ************. 28.07.2021 o godzinie 12:20 chłopiec wyszedł z psem na spacer w okolice placu zabaw przy ul. Jana Husa 13 i do chwili obecnej nie powrócił – informuje podinsp. Magdalena Ciska, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku


Rysopis chłopca: wzrost około 120 cm. szczupłej budowy ciała, włosy krótkie czarne, ciemna karnacja, oczy niebieskie, ubrany w biały t-shirt, niebieskie spodenki, szare gumowe klapki.

Pies mieszaniec, wysokości do łydki o umaszczeniu czarno-brązowego, obroża koloru niebieskiego.

Dzieci, które znają zaginionego Stasia, mówią, że lubił on spacerować z psem m.in. w okolicach rowerowych hopków. Dzieci miały widzieć jak biegł z psem lub za psem w kierunku lasu.


Policjanci po zbiórce przy ul. Żeromskiego przemieścili się przed Dwór I przy ul. Polanki i rozpoczynają poszukiwania w Lesie Oliwskim z pomocą Straży Pożarnej.

- Policjanci sprawdzają trasę, którą szedł 7-latek, sprawdzają adresy, miejsca, w których może przebywać chłopiec. Policjanci rozmawiaj z osobami, które mogą mieć informację na temat jego miejsca pobytu – informuje podinsp. Magdalena Ciska. - Dyżurny natychmiast przekazał informację o rysopisie dziecka oraz jego zdjęcie poprzez centralę do motorniczych tramwajów i kierowców autobusów miejskich oraz do Staży Miejskiej. Policjanci sprawdzają szpitale, o zaginięciu powiadomiono inne jednostki policji, sprawdzane też są i analizowane zapisu z monitoringu. O zdarzeniu powiadomiono inne służby , które biorą udział w poszukiwaniach.

Osoby, które rozpoznają chłopca ze zdjęcia, mają informacje na temat zaginionego, w szczególności o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu IV Policji w Oliwie pod numerem telefonu 47 741 14 22 lub pod numerem alarmowym 112.

ts

Ostatnio zmieniany środa, 28 lipiec 2021 18:57

Newsletter

Historia

125 lat tramwajów elektrycznych w Gdań…

Okazjonalny piknik, atrakcje dla dzieci i zabytkowe tramwaje - Miasto Gdańsk, Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku oraz Gdańskie Autobusy i Tramwaje zapraszają na festyn rodzinny z okazji 125-lecia tramwajów elektrycznych...

08-08-2021 1031 Historia

Teren artysty. Pamięć o artystach z Ol…

Oliwa jest niezwykłym miejscem, które w związku z różnymi zbiegami okoliczności i niepowtarzalną atmosferą, przyciągało i przyciąga niebanalnych ludzi sztuki. Po II Wojnie Światowej osiedliło się tu wielu artystów reprezentujących...

21-05-2021 1124 Historia

Ostatnio dodane

Spacer szlakiem detalu architektonicznego w Oliwie

Spacer szlakiem detalu architektoniczneg…

Zapraszamy do wspólnego odkrywania detalu architektonicznego w Gdańsku - Oliwie! Start spaceru - sobota, godz. 12:00, spotykamy się przy kościele św. Jakuba w Oliwie (róg ul. Opackiej i ul. Czyżewskiego).

20-09-2021 70 Rozrywka

Marianowi Kołodziejowi w setną rocznicę urodzin

Marianowi Kołodziejowi w setną rocznic…

Marian Kołodziej przez wiele lat współpracował z Muzeum Narodowym w Gdańsku, przekazywał Działowi Teatralnemu swoje prace, uczył aranżacji, opanowania przestrzeni, pomagał przy tworzeniu wystaw, które wciągały i zaskakiwały zwiedzających. Stał...

20-09-2021 36 Rozrywka

  1. Najnowsze
  2. Oceniane
  3. Komentarze

Kalendarium tekstów

« Wrzesień 2021 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30