Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Zarejestruj się

Pola oznaczone (*) są wymagane.
Nazwa użytkownika *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
al. Grunwaldzka w Oliwie i tablica pokazująca kierunek Osowy al. Grunwaldzka w Oliwie i tablica pokazująca kierunek Osowy fot. Tomasz Strug

Remont wiaduktu ul. Spacerowej nad obwodnicą

Wrz 01, 2021

Do grudnia potrwają prace remontowe wiaduktu drogowego nad obwodnicą w ciągu ul. Spacerowej. Na czar remontu jezdnia zostanie zwężona jezdni do dwóch pasów ruchu.

Prace remontowe wiaduktu w ciągu ul. Spacerowej na węźle Gdańsk - Osowa nad S6 Obwodnicą Trójmiasta mają się rozpocząć 2 września przed południem, po porannym szczycie komunikacyjnym.

Jak informuje gdański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Obecna jezdnia zostanie zawężona do dwóch pasów ruchu.

W ramach remontu  zostaną wykonane nowe izolacje płyty pomostu, wpusty, krawężniki, kapy chodnikowe, nowe bariery oraz nawierzchnia na wiadukcie obiekcie i na dojazdach.

Remont ma się zakończyć w połowie grudnia tego roku, a jego koszt wynosi ok. 2 mln zł.

Pw

Newsletter

Historia

Zdobycie Oliwy w 1945 roku - "Oliws…

Poniżej  publikujemy wspomnienia dawnej Oliwianki zawarte w korespondencji prowadzonej z Bogdanem Gołuńskim, który podjął się również tłumaczenia. Dziękujemy za udostępnienie tych wspomnień wszystkim zainteresowanym historią Oliwy.

09-02-2022 2439 Historia

II Wojnę Światową zaplanowano w Gdań…

Publikujemy opracowanie pochodzącego z Oliwy Bogdana Gołuńskiego (obecnie Hamburg). Opracowanie to nie zostało dotychczas zweryfikowane naukowo i jest jedynie próbą połączenia w całość wielu faktów i teorii.

09-02-2022 5424 Historia

Ostatnio dodane

XVII Międzynarodowy Festiwal Mozartowski MOZARTIANA

XVII Międzynarodowy Festiwal Mozartowsk…

XVII Międzynarodowy Festiwal Mozartowski MOZARTIANA 21-27.08.2022, Gdańsk W dniach 21-27 sierpnia br. w Gdańsku odbędzie się XVII edycja Międzynarodowego Festiwalu Mozartowskiego Mozartiana, która od lat na swoich scenach gości wybitnych artystów...

26-07-2022 301 Rozrywka

Na rolki czy wrotki w ERGO Arenie

Na rolki czy wrotki w ERGO Arenie

Ergo Arena już po raz szósty otwiera się na miłośników sportów wrotkarskich. W dwa weekendy lipca i sierpnia hala na granicy Gdańska i Sopotu bezpłatnie udostępnia płytę główną dla osób...

18-07-2022 129 Rozrywka