Znaleziono ciało zaginionego studenta AWFiS zdjęcie z profilu FB Kacpra Dąbrowskiego

Znaleziono ciało zaginionego studenta AWFiS

Lut 04, 2022

Nie żyje zaginiony 27 stycznia Kacper z Łomży. Ciało 20 – letniego studenta AWFiS znaleziono w lesie na terenie Sopotu. Wstępnie wykluczono udział w jego śmierci osób trzecich.

O śmierci Kacpra poinformowała Kaszubska Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza, która również zaangażowała się w poszukiwanie zaginionego i przez ostatnie dni przeczesywała Lasy Oliwskie.

Zakończenie poszukiwań Kacpra potwierdza policja. - Wczoraj w godzinach popołudniowych na terenach leśnych w Sopocie policjanci odnaleźli ciało mężczyzny – informuje podinsp. Magdalena Ciska, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.  - Na miejscu pod nadzorem prokuratora, z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo śledczej oraz policyjny technik. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Rodzina za pośrednictwem mediów społecznościowych dziękuje wszystkim za pomoc i wsparcie oraz prosi o pozwolenie na przebycie żałoby w ciszy.

Kacper wyszedł z akademika przy ul. Czyżewskiego 33 w Oliwie w czwartek 27 stycznia o godzinie 10 rano. 10 minut później miał dotrzeć do sklepu Inter Marche przy al. Grunwaldzkiej. Znajomym z akademika powiedział, że wybiera się na spacer. Od tego czasu słuch po nim zaginął a jego telefon był wyłączony.

Tomasz Strug

Ostatnio zmieniany piątek, 04 luty 2022 19:38

Newsletter

Historia

Opowieści lasku oliwskiego – Bić kla…

Po odwilży październikowej i po objęciu 21 października 1956 roku funkcji I sekretarza Komitu Centralnego PZPR w Warszawie przez Władysława Gomułkę, wielu obywateli PRL musiało pożegnać się z "szacownymi" instytucjami...

06-01-2023 553 Historia

Opowieści lasku oliwskiego – Marchewk…

Będąc latem 2005 w Oliwie odwiedziłem Stefana Dargacza, mieszkańca Starej Oliwy, w domu usytuowanym obok Domu Zrazy. Był to mȯj rodzinny obowiązek, ponieważ Stefan był przyjacielem naszej rodziny i wiele...

02-12-2022 1129 Historia

Ostatnio dodane

Wielki finał WOŚP w Kuźni Wodnej

Wielki finał WOŚP w Kuźni Wodnej

Będziemy kuli serduszka, a w zamian za datki do puszki będzie można otrzymać wykute w ogniu serce - symbol orkiestry. 29 stycznia w godzinach 12.00-15.00.

27-01-2023 278 Rozrywka

Drzwi otwarte AWFiS

Drzwi otwarte AWFiS

We wtorek 14 lutego w godz. 9.00-14.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędą się Drzwi Otwarte Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (ul. Kazimierza Górskiego 1) dla maturzystów, jak również uczniów klas trzecich.

25-01-2023 80 Rozrywka