Reklama

Narkotyki miał wszędzie – wpadł w Oliwie

Ponad 200 porcji różnego rodzaju narkotyków miał 23 latek zatrzymany przez kryminalnych z komisariatu przy ul. Kaprów.

fot. KMP Gdańsk
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

To już kolejny sukces policjantów z Oliwy w walce z narkobiznesem. We wtorek po południu (20 II) na jednym z parkingów przy al. Grunwaldzkiej kryminalni z Oliwy zauważyli siedzącego w Audi mężczyznę, który rozglądał się i nerwowo zachowywał.

Podczas legitymowania 23-latka z Gdańska policjanci wyczuli charakterystyczny zapach marihuany wydobywający się z samochodu mężczyzny. Podczas przeszukania gdańszczanina oraz jego auta funkcjonariusze znaleźli kilka opakowań z suszem roślinnym, oraz białym i brązowym kryształem, a także tabletki psychotropowe – podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.

Gdańszczanin został zatrzymany. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli kolejne opakowania ze środkami odurzającymi.

Zabezpieczone substancje przekazano do analizy biegłemu, który we wstępnej opinii określił, że policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków w postaci ponad 67 porcji marihuany i klefedronu, oraz 139 tabletek psychotropowych – opisuje podinsp. Magdalena Ciska.

W czwartek zatrzymany usłyszał od prokuratora zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i został objęty policyjnym dozorem.


Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia.

Za KMP Gdańsk