Reklama

Niósł setki porcji narkotyków ale zdradziła go nerwowość na widok policjantów

350 porcji klefedronu i marihuany miał przy sobie mężczyzna, którego zatrzymano w ubiegłym tygodniu przy al. Grunwaldzkiej w Oliwie. Zdradziło go nerwowe zachowanie, gdy zobaczył policjantów.

Niósł setki porcji narkotyków ale zdradziła go nerwowość na widok policjantów
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

W minioną środę po południu kryminalni z komisariatu w Oliwie na al. Grunwaldzkiej podjęli interwencję wobec mężczyzny, który na widok radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo i gwałtownie zmienił kierunek, w którym szedł.

Policjanci wylegitymowali 18-latka z Gdańska. W rozmowie mężczyzna przyznał, że ma przy sobie narkotyki, po czym pokazał policjantom zawartość saszetki, w której były worki foliowe ze środkami odurzającymi.

– Funkcjonariusze zabezpieczyli foliowe opakowania, w których był susz roślinny i biały kryształ. Substancje przekazano do analizy biegłemu, który we wstępnej opinii określił, że policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków w postaci ponad 350 porcji handlowych klefedronu i marihuany informuje – podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.

18-latek z Gdańska został przewieziony do policyjnego aresztu. W prokuraturze usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. W piątek sąd zadecydował, że 18-letni gdańszczanin najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Za KMP Gdańsk

Ostatnia edycja: 21 listopada, 2023 o 15:06