Reklama

Oliwska kamienica z najładniejszą elewacją w mieście

Kamienica z ul. Poczty Gdańskiej wśród trzech najlepiej wyremontowanych elewacji w ubiegłym roku. Dziś wręczono nagrody dla laureatów 6. edycji miejskiego konkursu ?Najładniejsza elewacja 2014?.

Elewacja2015PG2

Kamiemnica przy ul. Poczty Gdańskiej 3 2wOliwie               mat. prasowe

Do konkursu zgłoszonych zostało 48 budynków, które remontowane były w ubiegłym roku. Szczególne uznanie komisji konkursowej zdobyły elewacje wykonane przez trzy wspólnoty mieszkaniowe z Oliwy, Siedlec, i Głównego Miasta.

Komisja konkursowa, której przewodniczył Piotra Grzelaka  – zastępca prezydenta Gdańska, postanowiła przyznać trzy równorzędne nagrody w wysokości po 16 tys. 500 zł. Nagrodę otrzymały wspólnoty mieszkaniowe: Poczty Gdańskiej 3, Wieniawskiego 14 b oraz Długa 67/68.

Głównym elementem oceny nieruchomości była estetyka wykonania elewacji. I jak co roku, wybór tej najładniejszej, nie był oczywisty i prosty, bo wiele ze zgłoszonych do konkursu elewacji zasługiwało na nagrodę, i każda z nich bez wątpienia pozytywnie wpływa na estetykę naszego miasta ? mówi zastępca prezydenta Gdańska Piotr Grzelak.

Elewacja2015PG1

Nagrody zostały wręczone 8 kwietnia w Sali Obrad Nowego Ratusza w Gdańsku

fot. Jerzy Pinkas / gdansk.pl

– Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Dzięki Państwa działaniom, wysiłkowi pięknieją i zyskują na wartości nie tylko wasze nieruchomości, ale całe nasze miasto – mówił podczas uroczystego ogłoszenia wyników konkursu prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz.

W konkursie ?Najładniejsza elewacja 2014? mogły brać udział wszystkie wspólnoty, których budynki zostały wybudowane przed rokiem 1990 i zostały wyremontowane między 1 stycznia a 31 grudnia 2014 roku. Całkowita pula nagród wynosiła 50 tys. zł.

W konkursie, począwszy od 2009 roku, wystartowało 277 wspólnot mieszkaniowych. 

Pp/UMG

Mieszkańcy z ul. Obr. Westerplatte 18 zdobyli nagrodę za remont elewacji

Kamienica z ul. Poczty Gdańskiej wśród trzech najlepiej wyremontowanych elewacji w ubiegłym roku. Dziś wręczono nagrody dla laureatów 6. edycji miejskiego konkursu ?Najładniejsza elewacja 2014?.

Elewacja2015PG2

Kamiemnica przy ul. Poczty Gdańskiej 3 2wOliwie               mat. prasowe

Do konkursu zgłoszonych zostało 48 budynków, które remontowane były w ubiegłym roku. Szczególne uznanie komisji konkursowej zdobyły elewacje wykonane przez trzy wspólnoty mieszkaniowe z Oliwy, Siedlec, i Głównego Miasta.

Komisja konkursowa, której przewodniczył Piotra Grzelaka  - zastępca prezydenta Gdańska, postanowiła przyznać trzy równorzędne nagrody w wysokości po 16 tys. 500 zł. Nagrodę otrzymały wspólnoty mieszkaniowe: Poczty Gdańskiej 3, Wieniawskiego 14 b oraz Długa 67/68.

- Głównym elementem oceny nieruchomości była estetyka wykonania elewacji. I jak co roku, wybór tej najładniejszej, nie był oczywisty i prosty, bo wiele ze zgłoszonych do konkursu elewacji zasługiwało na nagrodę, i każda z nich bez wątpienia pozytywnie wpływa na estetykę naszego miasta ? mówi zastępca prezydenta Gdańska Piotr Grzelak.

Elewacja2015PG1

Nagrody zostały wręczone 8 kwietnia w Sali Obrad Nowego Ratusza w Gdańsku

fot. Jerzy Pinkas / gdansk.pl

- Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Dzięki Państwa działaniom, wysiłkowi pięknieją i zyskują na wartości nie tylko wasze nieruchomości, ale całe nasze miasto - mówił podczas uroczystego ogłoszenia wyników konkursu prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz.

W konkursie ?Najładniejsza elewacja 2014? mogły brać udział wszystkie wspólnoty, których budynki zostały wybudowane przed rokiem 1990 i zostały wyremontowane między 1 stycznia a 31 grudnia 2014 roku. Całkowita pula nagród wynosiła 50 tys. zł.

W konkursie, począwszy od 2009 roku, wystartowało 277 wspólnot mieszkaniowych. 

Pp/UMG

Mieszkańcy z ul. Obr. Westerplatte 18 zdobyli nagrodę za remont elewacji

|

Kamienica z ul. Poczty Gdańskiej wśród trzech najlepiej wyremontowanych elewacji w ubiegłym roku. Dziś wręczono nagrody dla laureatów 6. edycji miejskiego konkursu ?Najładniejsza elewacja 2014?.

Elewacja2015PG2

Kamiemnica przy ul. Poczty Gdańskiej 3 2wOliwie               mat. prasowe

Do konkursu zgłoszonych zostało 48 budynków, które remontowane były w ubiegłym roku. Szczególne uznanie komisji konkursowej zdobyły elewacje wykonane przez trzy wspólnoty mieszkaniowe z Oliwy, Siedlec, i Głównego Miasta.

Komisja konkursowa, której przewodniczył Piotra Grzelaka  - zastępca prezydenta Gdańska, postanowiła przyznać trzy równorzędne nagrody w wysokości po 16 tys. 500 zł. Nagrodę otrzymały wspólnoty mieszkaniowe: Poczty Gdańskiej 3, Wieniawskiego 14 b oraz Długa 67/68.

- Głównym elementem oceny nieruchomości była estetyka wykonania elewacji. I jak co roku, wybór tej najładniejszej, nie był oczywisty i prosty, bo wiele ze zgłoszonych do konkursu elewacji zasługiwało na nagrodę, i każda z nich bez wątpienia pozytywnie wpływa na estetykę naszego miasta ? mówi zastępca prezydenta Gdańska Piotr Grzelak.

Elewacja2015PG1

Nagrody zostały wręczone 8 kwietnia w Sali Obrad Nowego Ratusza w Gdańsku

fot. Jerzy Pinkas / gdansk.pl

- Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Dzięki Państwa działaniom, wysiłkowi pięknieją i zyskują na wartości nie tylko wasze nieruchomości, ale całe nasze miasto - mówił podczas uroczystego ogłoszenia wyników konkursu prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz.

W konkursie ?Najładniejsza elewacja 2014? mogły brać udział wszystkie wspólnoty, których budynki zostały wybudowane przed rokiem 1990 i zostały wyremontowane między 1 stycznia a 31 grudnia 2014 roku. Całkowita pula nagród wynosiła 50 tys. zł.

W konkursie, począwszy od 2009 roku, wystartowało 277 wspólnot mieszkaniowych. 

Pp/UMG

Mieszkańcy z ul. Obr. Westerplatte 18 zdobyli nagrodę za remont elewacji

Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Kamienica z ul. Poczty Gdańskiej wśród trzech najlepiej wyremontowanych elewacji w ubiegłym roku. Dziś wręczono nagrody dla laureatów 6. edycji miejskiego konkursu ?Najładniejsza elewacja 2014?.

Elewacja2015PG2

Kamiemnica przy ul. Poczty Gdańskiej 3 2wOliwie               mat. prasowe

Do konkursu zgłoszonych zostało 48 budynków, które remontowane były w ubiegłym roku. Szczególne uznanie komisji konkursowej zdobyły elewacje wykonane przez trzy wspólnoty mieszkaniowe z Oliwy, Siedlec, i Głównego Miasta.

Komisja konkursowa, której przewodniczył Piotra Grzelaka  – zastępca prezydenta Gdańska, postanowiła przyznać trzy równorzędne nagrody w wysokości po 16 tys. 500 zł. Nagrodę otrzymały wspólnoty mieszkaniowe: Poczty Gdańskiej 3, Wieniawskiego 14 b oraz Długa 67/68.

Głównym elementem oceny nieruchomości była estetyka wykonania elewacji. I jak co roku, wybór tej najładniejszej, nie był oczywisty i prosty, bo wiele ze zgłoszonych do konkursu elewacji zasługiwało na nagrodę, i każda z nich bez wątpienia pozytywnie wpływa na estetykę naszego miasta ? mówi zastępca prezydenta Gdańska Piotr Grzelak.

Elewacja2015PG1

Nagrody zostały wręczone 8 kwietnia w Sali Obrad Nowego Ratusza w Gdańsku

fot. Jerzy Pinkas / gdansk.pl

– Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Dzięki Państwa działaniom, wysiłkowi pięknieją i zyskują na wartości nie tylko wasze nieruchomości, ale całe nasze miasto – mówił podczas uroczystego ogłoszenia wyników konkursu prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz.

W konkursie ?Najładniejsza elewacja 2014? mogły brać udział wszystkie wspólnoty, których budynki zostały wybudowane przed rokiem 1990 i zostały wyremontowane między 1 stycznia a 31 grudnia 2014 roku. Całkowita pula nagród wynosiła 50 tys. zł.

W konkursie, począwszy od 2009 roku, wystartowało 277 wspólnot mieszkaniowych. 

Pp/UMG

Mieszkańcy z ul. Obr. Westerplatte 18 zdobyli nagrodę za remont elewacji