Reklama

Sport: Ostatnie sparingi KS Olivia

Nasze drużyny rozgrywają ostatnie sparingi przed nowym sezonem. W minioną niedzielę biało-czarni grali z Jantarem. Na bardzo dobrze przygotowanej płycie boiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pruszczu oliwianie wygrali 3:2.

Spotkanie do 60 minuty było pod kontrolą drużyny gości. Ostatnie minuty, to jednak coraz większa przewaga pruszczan, którzy zepchnęli oliwian do głębokiej defensywy. Wcześniej grający bez kilku podstawowych zawodników oliwianie długo utrzymywali się przy piłce i na zbyt wiele nie pozwalali gospodarzom. Piękną bramkę strzelił na (3:1) Damian Kugiel. Piłka po jego atomowym strzale ugrzęzła w samym okienku bramki gospodarzy. Świetnie w obronie radził sobie Maciej Kowalewski, a udanymi interwencjami popisywał się Kuba Zawadzki. Końcówka spotkania należała jednak do Jantara, ale korzystny wynik dla biało-czarnych utrzymał się do ostatniej minuty meczu. Oliwianie w piątek wrócili z obozu i wyraźnie było widać u nich brak świeżości. Na pewno cieszy kolejny dobry występ naszej drużyny, ale najlepsza forma ma przyjść w okresie startowym ligi.

Wiele kontrowersji i zamieszania przyniósł brak rocznika 1995 w Pomorskiej Lidze Juniorów. Chcemy uspokoić naszych czytelników i wiernych kibiców. KS Olivia nadal będzie występować w elicie! Wszystko wskazuje jednak na to, że w tym sezonie udział w elitarnych rozgrywkach weźmie 16 zespołów podzielonych terytorialnie na dwie grupy. Z pewnością trójmiejskie drużyny będą z tego faktu bardzo zadowolone. W jednej grupie spotkają się najlepsze pomorskie ekipy, co na pewno podniesie poziom rozgrywek. O mistrzostwie zadecyduje system pucharowy, do którego awansują po cztery drużyny z każdej grupy. Naszym zdaniem będzie to atrakcyjniejszy system rozgrywek dla piłkarzy i trenerów, a w każdym spotkaniu nie zabraknie emocji i meczów o stawkę.

Jantar ? Olivia 2:3 (1:2)

Bramki: Kugiel 2, Belecki

Skład: Toporski ? Tryba, Skrzyński, Bartoszewicz, Wons ? Kugiel, Umański, Tomaczkowski, Raczkowski ? Belecki, Janukowicz oraz Kowalewski, Zawadzki.

Olivian

Nasze drużyny rozgrywają ostatnie sparingi przed nowym sezonem. W minioną niedzielę biało-czarni grali z Jantarem. Na bardzo dobrze przygotowanej płycie boiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pruszczu oliwianie wygrali 3:2.

Spotkanie do 60 minuty było pod kontrolą drużyny gości. Ostatnie minuty, to jednak coraz większa przewaga pruszczan, którzy zepchnęli oliwian do głębokiej defensywy. Wcześniej grający bez kilku podstawowych zawodników oliwianie długo utrzymywali się przy piłce i na zbyt wiele nie pozwalali gospodarzom. Piękną bramkę strzelił na (3:1) Damian Kugiel. Piłka po jego atomowym strzale ugrzęzła w samym okienku bramki gospodarzy. Świetnie w obronie radził sobie Maciej Kowalewski, a udanymi interwencjami popisywał się Kuba Zawadzki. Końcówka spotkania należała jednak do Jantara, ale korzystny wynik dla biało-czarnych utrzymał się do ostatniej minuty meczu. Oliwianie w piątek wrócili z obozu i wyraźnie było widać u nich brak świeżości. Na pewno cieszy kolejny dobry występ naszej drużyny, ale najlepsza forma ma przyjść w okresie startowym ligi.

Wiele kontrowersji i zamieszania przyniósł brak rocznika 1995 w Pomorskiej Lidze Juniorów. Chcemy uspokoić naszych czytelników i wiernych kibiców. KS Olivia nadal będzie występować w elicie! Wszystko wskazuje jednak na to, że w tym sezonie udział w elitarnych rozgrywkach weźmie 16 zespołów podzielonych terytorialnie na dwie grupy. Z pewnością trójmiejskie drużyny będą z tego faktu bardzo zadowolone. W jednej grupie spotkają się najlepsze pomorskie ekipy, co na pewno podniesie poziom rozgrywek. O mistrzostwie zadecyduje system pucharowy, do którego awansują po cztery drużyny z każdej grupy. Naszym zdaniem będzie to atrakcyjniejszy system rozgrywek dla piłkarzy i trenerów, a w każdym spotkaniu nie zabraknie emocji i meczów o stawkę.

Jantar ? Olivia 2:3 (1:2)

Bramki: Kugiel 2, Belecki

Skład: Toporski ? Tryba, Skrzyński, Bartoszewicz, Wons ? Kugiel, Umański, Tomaczkowski, Raczkowski ? Belecki, Janukowicz oraz Kowalewski, Zawadzki.

Olivian

|

Nasze drużyny rozgrywają ostatnie sparingi przed nowym sezonem. W minioną niedzielę biało-czarni grali z Jantarem. Na bardzo dobrze przygotowanej płycie boiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pruszczu oliwianie wygrali 3:2.

Spotkanie do 60 minuty było pod kontrolą drużyny gości. Ostatnie minuty, to jednak coraz większa przewaga pruszczan, którzy zepchnęli oliwian do głębokiej defensywy. Wcześniej grający bez kilku podstawowych zawodników oliwianie długo utrzymywali się przy piłce i na zbyt wiele nie pozwalali gospodarzom. Piękną bramkę strzelił na (3:1) Damian Kugiel. Piłka po jego atomowym strzale ugrzęzła w samym okienku bramki gospodarzy. Świetnie w obronie radził sobie Maciej Kowalewski, a udanymi interwencjami popisywał się Kuba Zawadzki. Końcówka spotkania należała jednak do Jantara, ale korzystny wynik dla biało-czarnych utrzymał się do ostatniej minuty meczu. Oliwianie w piątek wrócili z obozu i wyraźnie było widać u nich brak świeżości. Na pewno cieszy kolejny dobry występ naszej drużyny, ale najlepsza forma ma przyjść w okresie startowym ligi.

Wiele kontrowersji i zamieszania przyniósł brak rocznika 1995 w Pomorskiej Lidze Juniorów. Chcemy uspokoić naszych czytelników i wiernych kibiców. KS Olivia nadal będzie występować w elicie! Wszystko wskazuje jednak na to, że w tym sezonie udział w elitarnych rozgrywkach weźmie 16 zespołów podzielonych terytorialnie na dwie grupy. Z pewnością trójmiejskie drużyny będą z tego faktu bardzo zadowolone. W jednej grupie spotkają się najlepsze pomorskie ekipy, co na pewno podniesie poziom rozgrywek. O mistrzostwie zadecyduje system pucharowy, do którego awansują po cztery drużyny z każdej grupy. Naszym zdaniem będzie to atrakcyjniejszy system rozgrywek dla piłkarzy i trenerów, a w każdym spotkaniu nie zabraknie emocji i meczów o stawkę.

Jantar ? Olivia 2:3 (1:2)

Bramki: Kugiel 2, Belecki

Skład: Toporski ? Tryba, Skrzyński, Bartoszewicz, Wons ? Kugiel, Umański, Tomaczkowski, Raczkowski ? Belecki, Janukowicz oraz Kowalewski, Zawadzki.

Olivian

Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Nasze drużyny rozgrywają ostatnie sparingi przed nowym sezonem. W minioną niedzielę biało-czarni grali z Jantarem. Na bardzo dobrze przygotowanej płycie boiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pruszczu oliwianie wygrali 3:2.

Spotkanie do 60 minuty było pod kontrolą drużyny gości. Ostatnie minuty, to jednak coraz większa przewaga pruszczan, którzy zepchnęli oliwian do głębokiej defensywy. Wcześniej grający bez kilku podstawowych zawodników oliwianie długo utrzymywali się przy piłce i na zbyt wiele nie pozwalali gospodarzom. Piękną bramkę strzelił na (3:1) Damian Kugiel. Piłka po jego atomowym strzale ugrzęzła w samym okienku bramki gospodarzy. Świetnie w obronie radził sobie Maciej Kowalewski, a udanymi interwencjami popisywał się Kuba Zawadzki. Końcówka spotkania należała jednak do Jantara, ale korzystny wynik dla biało-czarnych utrzymał się do ostatniej minuty meczu. Oliwianie w piątek wrócili z obozu i wyraźnie było widać u nich brak świeżości. Na pewno cieszy kolejny dobry występ naszej drużyny, ale najlepsza forma ma przyjść w okresie startowym ligi.

Wiele kontrowersji i zamieszania przyniósł brak rocznika 1995 w Pomorskiej Lidze Juniorów. Chcemy uspokoić naszych czytelników i wiernych kibiców. KS Olivia nadal będzie występować w elicie! Wszystko wskazuje jednak na to, że w tym sezonie udział w elitarnych rozgrywkach weźmie 16 zespołów podzielonych terytorialnie na dwie grupy. Z pewnością trójmiejskie drużyny będą z tego faktu bardzo zadowolone. W jednej grupie spotkają się najlepsze pomorskie ekipy, co na pewno podniesie poziom rozgrywek. O mistrzostwie zadecyduje system pucharowy, do którego awansują po cztery drużyny z każdej grupy. Naszym zdaniem będzie to atrakcyjniejszy system rozgrywek dla piłkarzy i trenerów, a w każdym spotkaniu nie zabraknie emocji i meczów o stawkę.

Jantar ? Olivia 2:3 (1:2)

Bramki: Kugiel 2, Belecki

Skład: Toporski ? Tryba, Skrzyński, Bartoszewicz, Wons ? Kugiel, Umański, Tomaczkowski, Raczkowski ? Belecki, Janukowicz oraz Kowalewski, Zawadzki.

Olivian