Reklama

Policja przeprasza za korki

Za nami  uroczystości z okazji 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Większość europejskich delegacji rządowych 1 września przejeżdzało przez Oliwę i cały Gdańsk. W pewnych porach zatrzymywano cały ruch samochodowy na al. Grunwaldzkiej, ul. Czyżewskiego i Spacerowej. Powodowało to ogromne trudności w poruszaniu się samochodami. Przekazujemy list od Policji do mieszkańców.

Opacka_1_wrzesnia

godzina 14, zablokowany wjazd z ul. Opackiej do Czyżewskiego

Wczoraj w Gdańsku odbyły się uroczystości z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej. Do naszego miasta przyjechało kilkadziesiąt delegacji rządowych z całego świata. Nad bezpieczeństwem przybyłych gości i mieszkańców regionu czuwało ponad 2 tysiące pomorskich policjantów. Zabezpieczali oni drogi przejazdu i większe skrzyżowania. Zadaniem policjantów było zarówno zapewnienie bezpiecznego przejazdu kolumn samochodowych zaproszonych gości jak i w stopni możliwym zminimalizowanie utrudnień w ruchu drogowym z tym związanych. Mieszkańców Trójmiasta serdecznie przepraszamy i jednocześnie dziękujemy za współpracę i cierpliwość w trakcie przejazdów VIP-ów.

Przejazd kolumny aut przy kościele św. Jakuba

Wczoraj pomorscy policjanci zabezpieczali wizytę kilkudziesięciu delegacji rządowych przybyłych na obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przed funkcjonariuszami stanęło spore wyzwanie, gdyż program wizyty zagranicznych gości obejmował konieczność poruszania się samochodami po ulicach całego Trójmiasta. Przed ponad dwoma tysiącami pomorskich funkcjonariuszy policji, żandarmerii wojskowej i straży granicznej postawiono do realizacji ogromne i odpowiedzialne zadanie zapewnienia bezpieczeństwa gościom zarówno w miejscach wizytowanych jak i hotelach gdzie mieszkali. Zabezpieczenie przejazdów kolumn samochodowych nie należało do najłatwiejszych ponieważ spośród 31 kolumn niektóre z nich liczyły nawet 20 pojazdów. Do działań skierowano również pomorskich antyterrorystów, którzy sprawdzali miejsca przebywania gości pod kontem pirotechnicznym.

Tak duża liczba poruszających się po Trójmieście kolumn samochodowych spowodowała pewne utrudnienia w ruchu drogowym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w trakcie przejazdu VIP-ów konieczne było krótkotrwałe wstrzymanie ruchu na niektórych ulicach na trasie przejazdu. Po każdym przejeździe jednak policjanci zabezpieczający trasę starali się w jak najkrótszym czasie udrożnić ruch. Trudno byłoby sprostać temu zadaniu gdyby nie duża pomoc i zaangażowanie samych uczestników ruchu drogowego.

Za tę współpracę, cierpliwość i wyrozumiałość pomorska policja serdecznie dziękuje.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku

 

Za nami  uroczystości z okazji 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Większość europejskich delegacji rządowych 1 września przejeżdzało przez Oliwę i cały Gdańsk. W pewnych porach zatrzymywano cały ruch samochodowy na al. Grunwaldzkiej, ul. Czyżewskiego i Spacerowej. Powodowało to ogromne trudności w poruszaniu się samochodami. Przekazujemy list od Policji do mieszkańców.

Opacka_1_wrzesnia

godzina 14, zablokowany wjazd z ul. Opackiej do Czyżewskiego

Wczoraj w Gdańsku odbyły się uroczystości z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej. Do naszego miasta przyjechało kilkadziesiąt delegacji rządowych z całego świata. Nad bezpieczeństwem przybyłych gości i mieszkańców regionu czuwało ponad 2 tysiące pomorskich policjantów. Zabezpieczali oni drogi przejazdu i większe skrzyżowania. Zadaniem policjantów było zarówno zapewnienie bezpiecznego przejazdu kolumn samochodowych zaproszonych gości jak i w stopni możliwym zminimalizowanie utrudnień w ruchu drogowym z tym związanych. Mieszkańców Trójmiasta serdecznie przepraszamy i jednocześnie dziękujemy za współpracę i cierpliwość w trakcie przejazdów VIP-ów.

Przejazd kolumny aut przy kościele św. Jakuba


Wczoraj pomorscy policjanci zabezpieczali wizytę kilkudziesięciu delegacji rządowych przybyłych na obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przed funkcjonariuszami stanęło spore wyzwanie, gdyż program wizyty zagranicznych gości obejmował konieczność poruszania się samochodami po ulicach całego Trójmiasta. Przed ponad dwoma tysiącami pomorskich funkcjonariuszy policji, żandarmerii wojskowej i straży granicznej postawiono do realizacji ogromne i odpowiedzialne zadanie zapewnienia bezpieczeństwa gościom zarówno w miejscach wizytowanych jak i hotelach gdzie mieszkali. Zabezpieczenie przejazdów kolumn samochodowych nie należało do najłatwiejszych ponieważ spośród 31 kolumn niektóre z nich liczyły nawet 20 pojazdów. Do działań skierowano również pomorskich antyterrorystów, którzy sprawdzali miejsca przebywania gości pod kontem pirotechnicznym.

Tak duża liczba poruszających się po Trójmieście kolumn samochodowych spowodowała pewne utrudnienia w ruchu drogowym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w trakcie przejazdu VIP-ów konieczne było krótkotrwałe wstrzymanie ruchu na niektórych ulicach na trasie przejazdu. Po każdym przejeździe jednak policjanci zabezpieczający trasę starali się w jak najkrótszym czasie udrożnić ruch. Trudno byłoby sprostać temu zadaniu gdyby nie duża pomoc i zaangażowanie samych uczestników ruchu drogowego.

Za tę współpracę, cierpliwość i wyrozumiałość pomorska policja serdecznie dziękuje.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku

 

|

Za nami  uroczystości z okazji 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Większość europejskich delegacji rządowych 1 września przejeżdzało przez Oliwę i cały Gdańsk. W pewnych porach zatrzymywano cały ruch samochodowy na al. Grunwaldzkiej, ul. Czyżewskiego i Spacerowej. Powodowało to ogromne trudności w poruszaniu się samochodami. Przekazujemy list od Policji do mieszkańców.

Opacka_1_wrzesnia

godzina 14, zablokowany wjazd z ul. Opackiej do Czyżewskiego

Wczoraj w Gdańsku odbyły się uroczystości z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej. Do naszego miasta przyjechało kilkadziesiąt delegacji rządowych z całego świata. Nad bezpieczeństwem przybyłych gości i mieszkańców regionu czuwało ponad 2 tysiące pomorskich policjantów. Zabezpieczali oni drogi przejazdu i większe skrzyżowania. Zadaniem policjantów było zarówno zapewnienie bezpiecznego przejazdu kolumn samochodowych zaproszonych gości jak i w stopni możliwym zminimalizowanie utrudnień w ruchu drogowym z tym związanych. Mieszkańców Trójmiasta serdecznie przepraszamy i jednocześnie dziękujemy za współpracę i cierpliwość w trakcie przejazdów VIP-ów.

Przejazd kolumny aut przy kościele św. Jakuba


Wczoraj pomorscy policjanci zabezpieczali wizytę kilkudziesięciu delegacji rządowych przybyłych na obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przed funkcjonariuszami stanęło spore wyzwanie, gdyż program wizyty zagranicznych gości obejmował konieczność poruszania się samochodami po ulicach całego Trójmiasta. Przed ponad dwoma tysiącami pomorskich funkcjonariuszy policji, żandarmerii wojskowej i straży granicznej postawiono do realizacji ogromne i odpowiedzialne zadanie zapewnienia bezpieczeństwa gościom zarówno w miejscach wizytowanych jak i hotelach gdzie mieszkali. Zabezpieczenie przejazdów kolumn samochodowych nie należało do najłatwiejszych ponieważ spośród 31 kolumn niektóre z nich liczyły nawet 20 pojazdów. Do działań skierowano również pomorskich antyterrorystów, którzy sprawdzali miejsca przebywania gości pod kontem pirotechnicznym.

Tak duża liczba poruszających się po Trójmieście kolumn samochodowych spowodowała pewne utrudnienia w ruchu drogowym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w trakcie przejazdu VIP-ów konieczne było krótkotrwałe wstrzymanie ruchu na niektórych ulicach na trasie przejazdu. Po każdym przejeździe jednak policjanci zabezpieczający trasę starali się w jak najkrótszym czasie udrożnić ruch. Trudno byłoby sprostać temu zadaniu gdyby nie duża pomoc i zaangażowanie samych uczestników ruchu drogowego.

Za tę współpracę, cierpliwość i wyrozumiałość pomorska policja serdecznie dziękuje.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku

 

Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Za nami  uroczystości z okazji 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Większość europejskich delegacji rządowych 1 września przejeżdzało przez Oliwę i cały Gdańsk. W pewnych porach zatrzymywano cały ruch samochodowy na al. Grunwaldzkiej, ul. Czyżewskiego i Spacerowej. Powodowało to ogromne trudności w poruszaniu się samochodami. Przekazujemy list od Policji do mieszkańców.

Opacka_1_wrzesnia

godzina 14, zablokowany wjazd z ul. Opackiej do Czyżewskiego

Wczoraj w Gdańsku odbyły się uroczystości z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej. Do naszego miasta przyjechało kilkadziesiąt delegacji rządowych z całego świata. Nad bezpieczeństwem przybyłych gości i mieszkańców regionu czuwało ponad 2 tysiące pomorskich policjantów. Zabezpieczali oni drogi przejazdu i większe skrzyżowania. Zadaniem policjantów było zarówno zapewnienie bezpiecznego przejazdu kolumn samochodowych zaproszonych gości jak i w stopni możliwym zminimalizowanie utrudnień w ruchu drogowym z tym związanych. Mieszkańców Trójmiasta serdecznie przepraszamy i jednocześnie dziękujemy za współpracę i cierpliwość w trakcie przejazdów VIP-ów.

Przejazd kolumny aut przy kościele św. Jakuba


Wczoraj pomorscy policjanci zabezpieczali wizytę kilkudziesięciu delegacji rządowych przybyłych na obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przed funkcjonariuszami stanęło spore wyzwanie, gdyż program wizyty zagranicznych gości obejmował konieczność poruszania się samochodami po ulicach całego Trójmiasta. Przed ponad dwoma tysiącami pomorskich funkcjonariuszy policji, żandarmerii wojskowej i straży granicznej postawiono do realizacji ogromne i odpowiedzialne zadanie zapewnienia bezpieczeństwa gościom zarówno w miejscach wizytowanych jak i hotelach gdzie mieszkali. Zabezpieczenie przejazdów kolumn samochodowych nie należało do najłatwiejszych ponieważ spośród 31 kolumn niektóre z nich liczyły nawet 20 pojazdów. Do działań skierowano również pomorskich antyterrorystów, którzy sprawdzali miejsca przebywania gości pod kontem pirotechnicznym.

Tak duża liczba poruszających się po Trójmieście kolumn samochodowych spowodowała pewne utrudnienia w ruchu drogowym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w trakcie przejazdu VIP-ów konieczne było krótkotrwałe wstrzymanie ruchu na niektórych ulicach na trasie przejazdu. Po każdym przejeździe jednak policjanci zabezpieczający trasę starali się w jak najkrótszym czasie udrożnić ruch. Trudno byłoby sprostać temu zadaniu gdyby nie duża pomoc i zaangażowanie samych uczestników ruchu drogowego.

Za tę współpracę, cierpliwość i wyrozumiałość pomorska policja serdecznie dziękuje.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku