Reklama

Policja szuka tego mężczyzny w związku z kradzieżą telefonu

Policjanci z Komisariatu IV Policji w Oliwie prowadzą czynności w sprawie kradzieży telefonu wartego ponad 3100 zł, a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę, proszony jest o kontakt z Policją.

Policja szuka tego mężczyzny w związku z kradzieżą telefonu
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Policjanci z Komisariatu IV Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży telefonu komórkowego wartego ponad 3100 zł.

Do zdarzenia doszło 1 grudnia 2023 roku w jednym ze sklepów na al. Grunwaldzkiej. Na podstawie analizy zabezpieczonego nagrania ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości. 

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji IV w Gdańsku przy ul.Kaprów 14a.

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 741 14 22, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp4@gd.policja.gov.pl.

KMP Gdańsk