Reklama

Odnaleziono 79-letnią mieszkankę ul. Puckiej

Aktualizacja: W związku z informacją przesłaną o poszukiwaniach 79-letniej Urszuli Szabelki, informuję, że policjanci odnaleźli ją dziś około godziny 15:00 na ul. Hynka, dzięki sygnałowi od osoby, która przeczytała komunikat o poszukiwaniach zaginionej kobiety. 79-letnia gdańszczanka została przekazana pod opiekę rodzinie.

Poszukiwania 79-letniej mieszkanki ul. Puckiej
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Policjanci z komisariatu na Przymorzu poszukują 79-letniej Urszuli Szabelki. Zaginiona do tej pory nie wróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Każdy, kto widział osobę ze zdjęcia lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z Policją.

Dziś rano policjanci z komisariatu przy ul. Obrońców Wybrzeża odebrali zgłoszenie o zaginięciu 79-letniej Urszuli Szabelki. Kobieta ostatni raz była widziana przez syna 17 września około godziny 19:00 w mieszkaniu  przy ul. Puckiej.

Dzień poźniej, 18 września około godziny 09:00 do mieszkania Pani Urszuli przyszedł pracownik MOPR i jej już nie zastał w mieszkaniu. Do tej pory zaginiona nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną.


Pani Urszula ma około 168 cm wzrostu, jest średniej budowa ciała, ma włosy krótkie proste farbowane na ciemnorudy kolor, ma oczy koloru zielonego.  Ubrana jest w polar koloru chabrowego zapinany na zamek z kieszeniami po bokach, spodnie dżinsowe koloru ciemnego, ma półbuty wsuwane koloru bordowego .


Osoby, które widziały zaginioną lub mają informacje o miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji V w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 19  tel: 47 741 12 22 lub pod numerem alarmowym 112.

za KMP Gdańsk

Ostatnia edycja: 18 września, 2023 o 20:28