Reklama

Poszukiwany alimenciarz wpadł w ręce policji przed samym komisariatem

To nie był dobry pomysł przechodzić w okolicy komisariatu. Gdy 72-latek z Gdańska zobaczył wychodzących na patrol policjantów, nagle zawrócił i przyspieszył kroku. To jednak nie uchroniło go od spotkania z policją i zatrzymania.

Zatrzymany alimenciarze przed wejściem na komisariat w Oliwie
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Dziś o godzinie 07:40 dzielnicowy wspólnie z policjantem z ogniwa patrolowego wyszli z komisariatu w Oliwie przy ul. Kaprów, aby ruszyć w rejon. Funkcjonariusze zauważyli, jak przed budynkiem komisariatu idzie mężczyzna, który na ich widok zaczął zachowywać się nerwowo, odwrócił się i przyspieszył kroku. 

-Policjanci od razu zareagowali na tę sytuację i podeszli do mężczyzny, by go wylegitymować. Podczas sprawdzania danych 72-latka z Gdańska, okazało się że mężczyzna  jest poszukiwany przez sąd w Bełchatowie nakazem doprowadzenia do zakładu karnego – podinsp. Magdalena Ciska, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku. 

 
Gdańszczanin na najbliższe pół roku trafi teraz do więzienia za przestępstwo uchylania się od alimentacji. 72-latek został zatrzymany i zgodnie z dyspozycją sądu zostanie przewieziony do zakładu karnego. 

Pod latarnią jednak nie jest najciemniej

To już kolejny przypadek zatrzymania poszukiwanej osoby w bezpośrednim sąsiedztwie oliwskiego komisariatu. W lutym 57 – letni gdańszczanin pił piwo przed sklepem przy ul. Kaprów w Oliwie. Gdy wylegitymowała go policja, okazało się, że jest poszukiwany przez sąd trzema nakazami doprowadzenia do zakładu karnego. 

Pp

Ostatnia edycja: 7 lipca, 2023 o 16:58