Reklama

Rozpoznajesz go? Zawiadom policję!

(Aktualizacja 07.09.23: policjanci ustalili tożsamość poszukiwanego i go zatrzymali – zdjęcie zostało usunięte). Poszukiwany jest mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą roweru z bloku przy al. Grunwaldzkiej. Rozpoznajesz go? Zawiadom policję.

Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

14 sierpnia w okolicy południa z klatki schodowej na 4 piętrze bloku przy alei Grunwaldzkiej 595 został skradziony rower wartości 1500 zł. Sprawę prowadzą policjanci z Komisariatu IV Policji w Gdańsku – Oliwie.

Podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku:

– Na podstawie analizy zabezpieczonego nagrania ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości. 

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji IV w Oliwie przy ul.Kaprów 14a.

Skradziony rower / FB Gdańsk Żabianka

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 741 14 22, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp4@gd.policja.gov.pl.

Pp

Ostatnia edycja: 8 września, 2023 o 12:02