Reklama

Sprawa Iwony Wieczorek – poszukiwany kierowca białego Cinquecento

Po 14 latach od zaginięcia Iwony Wieczorek warszawscy policjanci podejmują nowy trop i szukają kierowcy białego Fiata Cinquecento, których jechał ul. Piastowską.

Sprawa Iwony Wieczorek – poszukiwany kierowca białego Cinquecento
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

W sprawie zaginionej Iwony Wieczorek pojawił się nowy trop, który może pomóc w wyjaśnieniu tajemniczego zaginięcia sprzed 14 lat.

Policjanci ze stołecznego Wydziału do Walki z Terrorem  Kryminalnym i Zabójstw, którzy prowadzą tę sprawę, uzyskali informację, że związek z zaginięciem kobiety może mieć kierowca białego fiata cinquecento. Pojazd przemieszczał się 17 lipca 2010 roku o godzinie 5:07 w Gdańsku ulicą Pomorską w rejonie Parku Reagana. (W rzeczywistości chodzi o ulicę Piastowską – redakcja)

– informuje Komenda Stołeczna Policji.

Każda osoba, która ma informacje o wspomnianym samochodzie i jego kierowcy, proszona jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania na nr tel. 506582722, bądź kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Czynności w tej sprawie wykonywane są pod nadzorem Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie.

Trochę dziwi nieścisłość komunikatu stołecznej policji. Ulica Pomorska nie styka się z Parkiem Reagana. Na zdjęciu widoczna jest ulica Piastowska widoczna z kamery Bacówki (Chilly Willy) przy ul Jantarowej 16.

Sprawa zaginięcia Iwona Wieczorek to jedna z największych tajemnic kryminalnych ostatnich lat. 19 – latka zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku wracając na piechotę z imprezy w Sopocie. Ostatni raz Iwonę zauważono na zapisie miejskiego monitoringu o godzinie 4:12 przy wejściu na plażę nr 63 w Jelitkowie –  obok klubu Chilly Willy.

Pw

Ostatnia edycja: 14 czerwca, 2024 o 22:08