Wyniki VIII Dzielnicowego Turnieju Tenisa Stołowego

5 listopada w sali sportowej ZKPiG nr 17 odbył się VIII Dzielnocowy Turniej Tenisa Stołowego, którego organizatorami byli Klub „AD-REM”, GOKF, ZKPiG Nr 17  oraz Rada Dzielnicy Oliwa.

tenis_20151

Turniej przeprowadzono w kilku grupach wiekowych.

Kategoria szkół podstawowych:

I miejsce zdobył KACPER ZYDROŃ, pokonując w bratobójczym finale FILIPA ZYDRONIA / najmłodszego uczestnika – 10 LAT/.

Kategoria gimnazjum:

I miejsce zajął SEBASTIAN ZYDROŃ przed  JANUSZEM KIEŁBRATOWSKIM, KAMILEM BELECKIM i  ADAMEM NOWIKIEM.

Dalsze miejsca w tej grupie zajęli kolejno: BARTEK FLORKIEWICZ, ADAM MARCINIAK , KACPER SKÓRSKI i PRZEMEK KOWALEWSKI.

W kategorii Open prym wiedli seniorzy i to w dosłownym znaczeniu.

Zwyciężył Ryszadr Riviera /lat  69/ przed  IRENEUSZEM NOWAKIEM /lat82 -najstarszy  uczestnik  turnieju/ oraz WIESŁAWEM WRZOSTKIEM /lat 76/.

BRAWA  dla  SENIORÓW!

tenis20152

Wszyscy  startujący zawodnicy otrzymali upominki oraz  słodycze. Na zwycięzców czekały medale oraz nagrody ufundowane przez RSM „Budowlani”,TREFL, Radę Dzielnicy Oliwa

oraz Wydział  PI i KS Urzędu Miejskiego w  Gdańsku.

Organizatorzy serdecznie dziękują sędziemu głównego turnieju ANNIE  RIVIERA, któraspołecznie i bardzo sprawnie poprowadziła zawody.

RR

tenis_20151

I miejsce zdobył KACPER ZYDROŃ, pokonując w bratobójczym finale FILIPA ZYDRONIA / najmłodszego uczestnika - 10 LAT/.