Wyniki V rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego

14 grudnia 2013 roku w sali gimnastycznej przy ul. Cystersów 13 rozegrany został V rodzinny Turniej Tenisa Stołowego – Mistrzostwa dzielnicy Oliwa.Turniej został zorganizowany przez Klub Kultury i Sportu ?AD-REM?, ZKPiG Nr 17oraz Radę Osiedla Oliwa.

Ping1

W imprezie łącznie z eliminacjami startowało 28 osób – liczymy ze w latach następnych frekwencja będzie zdecydowanie wieksza ? po prostu mieszkańcy zrozumieli, że w naszym turnieju nie liczy się wysoki poziom sportowy a głównym założeniem jest możliwość wspólnej zabawy -spędzenia wolnego czasu w sposób rekreacyjny.

Część kibiców po imprezie żałowalo, że nie wzięli udziału.

IV miejsce Bartek Supiński

Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez RSM ?Budowlani? oraz Wydział Promocji Miasta Gdańska ? zdobywcy I-III miejsca medale – pucharki ufundowane przez Radę Osiedla Oliwa.

Dziękujemy uczestnikom za udział, sponsorom za wsparcie imprezy ? do zobaczenia na kolejnych turniejach.

Kierownik Klubu ?AD-REM?
Ryszard Riviera

Ping2

ping3

ping4

14 grudnia 2013 roku w sali gimnastycznej przy ul. Cystersów 13 rozegrany został V rodzinny Turniej Tenisa Stołowego - Mistrzostwa dzielnicy Oliwa.Turniej został zorganizowany przez Klub Kultury i Sportu ?AD-REM?, ZKPiG Nr 17oraz Radę Osiedla Oliwa.

Ping1

W imprezie łącznie z eliminacjami startowało 28 osób - liczymy ze w latach następnych frekwencja będzie zdecydowanie wieksza ? po prostu mieszkańcy zrozumieli, że w naszym turnieju nie liczy się wysoki poziom sportowy a głównym założeniem jest możliwość wspólnej zabawy -spędzenia wolnego czasu w sposób rekreacyjny.

Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez RSM ?Budowlani? oraz Wydział Promocji Miasta Gdańska ? zdobywcy I-III miejsca medale - pucharki ufundowane przez Radę Osiedla Oliwa.