Reklama

Wieczorna akcja policji w lesie przy ul. Norblina

Wczorajszy wieczór, około godziny 21:00, mieszkańcy VII Dworu byli świadkami nietypowego zdarzenia. Na ulicy Norblina, w pobliżu wejścia do lasu oraz osiedlowej kotłowni, pojawiła się duża liczba policyjnych radiowozów.

Wieczorna akcja policji w lesie przy ul. Norblina
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Na miejsce zjechało się wiele pojazdów, a funkcjonariusze prowadzili intensywne działania w tym rejonie. Z latarkami w rękach szukali kogoś lub czegoś w lesie przy kotłowni przy ul. Norblina. Po zakończeniu akcji policyjnej, ulice w okolicy – m.in. Norblina, Abrahama, Chełmońskiego i Michałowskiego – były patrolowane przez policyjny radiowóz.

Zapytaliśmy oficerów prasowych o powód tak szeroko zakrojonych działań.

Policjanci wykonywali czynności w związku z przyjętym zawiadomieniem. Funkcjonariusze analizują zgromadzone materiały i sprawdzają czy doszło do złamania prawa

– informuje asp.szt. Mariusz Chrzanowski, Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku

Policja nie udzieliła bardziej szczegółowych informacji na temat charakteru interwencji ani treści zgłoszenia.

Ts