Reklama

Zakończenie poszukiwań 21-letniego Patryka R.

Aktualizacja: mężczyzna sam zgłosił się do komisariatu i poszukiwania zostały zakończone.

Mężczyzna 24 października około godziny 22 wyszedł z mieszkania i do tej pory nie powrócił. Każdy, kto widział osobę ze zdjęcia lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z Policją.

Zaginał 21-letni Patryk R
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem


27 października 2023 roku policjanci z komisariatu na Przymorzu odebrali zgłoszenie o zaginięciu 21-letniego Patryka R. (dane zanonimizowane) . Mężczyzna wyszedł z mieszkania w rejonie dzielnicy Przymorze w Gdańsku 24 października 2023 roku około 22:00 i do tej pory nie wrócił ani nie skontaktował się z rodziną.

Pan Patryk ma 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowa ciała, ma włosy krótkie proste koloru ciemnobrązowego, ma oczy koloru ciemnego, w uzębieniu brakuje mu prawej górnej „dwójki”. W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę puchową koloru białego marki Tommy Hilfiger, czapkę białą z daszkiem Tommy Hilfiger, spodnie dżinsowe koloru beżowego i buty adidasy sznurowane Nike.

Osoby, które widziały mężczyznę ze zdjęcia, mają informacje na temat zaginionego, w szczególności o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji V w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 19, nr. telefonu 47 741 12 22 lub pod numerem alarmowym 112.

Za KWP Gdańsk

Ostatnia edycja: 29 października, 2023 o 16:49