Reklama

Zamknięcie ul. Opata Jacka Rybińskiego na Viva Oliva

Tak jak sie to zdarza w latach przed pandemią, w tym roku w czasie Viva Oliva ul. Opata Jacka Rybińskiego ponownie stanie się jednodniowym deptakiem.

Viva Oliva w 207 roku | fot. Tomasz Strug
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Tak jak sie to zdarza w latach przed pandemią, w tym roku w czasie Viva Oliva ul. Opata Jacka Rybińskiego ponownie stanie się jednodniowym deptakiem.

W najbliższą sobotę, 11 czerwca, w związku ze świętem dzielnicy Viva Oliva, w obu kierunkach zamknięta zostanie ul. Opata J. Rybińskiego (na odcinku od skrzyżowania z al. Grunwaldzką do skrzyżowania z ul. Polanki).

W godz. 08:00 – 23:00 będą czasowe zmiany na liniach autobusowych 117, 169, 171, 179, 622 i 917. 

Linia 117

W kierunku pętli „Jelitkowo Kapliczna”

Od przystanku „Cystersów” 01 do przystanku „Oliwa PKP” 03 autobusy pojadą objazdem ulicami: Stary Rynek Oliwski – Polanki – Bażyńskiego – al. Grunwaldzka – dalej po stałej trasie.

Na trasie objazdu obowiązuje przystanek „Oliwa Pętla Tramwajowa” 05  przy al. Grunwaldzkiej (jak dla linii 122 w kierunku Sopotu).

W kierunku Sopotu

Od przystanku „Obrońców Westerplatte” 05 do przystanku „Opacka” 03 autobusy pojadą ulicami: Wita Stwosza – Derdowskiego – al. Grunwaldzka.

 

Linie 169, 171, 179 i 622

W kierunku pętli „Oliwa Pętla Tramwajowa”

Od przystanku „Cystersów” 01 do przystanku „Oliwa Pętla Tramwajowa” 09 autobusy pojadą objazdem ulicami: Stary Rynek Oliwski – Polanki – Bażyńskiego – al. Grunwaldzka – (zawracanie na skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej z ul. Opata J. Rybińskiego) – dalej po stałej trasie.

W kierunku przeciwnym bez zmian

Na czas objazdu przystankiem dla wysiadających będzie przystanek „Oliwa Pętla Tramwajowa” 09.

 

Linia 917

Od przystanku „Obrońców Westerplatte” (n/ż) 05 do przystanku „Cmentarz Oliwski” 01 autobusy kursować będą objazdem ulicami: Obrońców Westerplatte – Wita Stwosza – Derdowskiego – al. Grunwaldzka – Opacką i dalej po stałej trasie.

Na zmienionym odcinku trasy nie obowiązują dodatkowe przystanki.

Na czas objazdu zawiesza się obsługę komunikacyjną przystanku „Oliwa Pętla Tramwajowa” 08.

Pw

Ostatnia edycja: 10 czerwca, 2022 o 20:32