Reklama

Zmiany w Radzie Dzielnicy Przymorza Małego

W związku z wyborem Marcina Mickuna do Rady Miasta Gdańska, Rada Dzielnicy Przymorze Małe wybrała nowego szefa zarządu dzielnicy. Jeszcze w tym roku odbędą się wybory do Rad Dzielnicy w Gdańsku.

Anna Maria Czarzasta i Marcin Mickun w dniu przekazania obowiązków przewodniczącego zarządu dzielnicy / fot. Rada Dzielnicy Przymorze Małe
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Marcin Mickun, jeden z inicjatorów powstania Rady Dzielnicy na Przymorzu Małym oraz jej wieloletni przewodniczący zarządu, dostał się z listy Koalicji Obywatelskiej do Rady Miasta Gdańska.

W związku z tym musiał zrezygnować z funkcji w Radzie Dzielnicy, która pełnij od 2015 roku. W środę 17 kwietnia nową przewodniczącą zarządu dzielnicy została wybrana Anna Maria Czarzasta. Jej zastępcą został Kazimierz Widźgowski. Członkami Zarządu Dorota Kwacz-Morawska i Przemysław Lewko.

Kandyduj do Rady Dzielnicy!

Rady Dzielnic będą działać w Gdańsku do 30 czerwca 2024 roku. Ich praca kończy się równo 2 miesiące po zakończeniu mijającej kadencji Rady Miasta Gdańska.  Zarządy Dzielnic będą reprezentować mieszkańców dłużej, to jest do czasu powołania nowych zarządów wyłonionych przez nowe Rady Dzielnic po wyborach, które odbędą się we wrześniu tego roku.

Już teraz warto pomyśleć o kandydowaniu!

Tomasz Strug

Ostatnia edycja: 19 kwietnia, 2024 o 15:13