Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej z Gdańska i Trójmiejską Grupę OTOP pod tytułem „Kto z karmnika ziarno wyjada?”
Konkurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i osób indywidualnych z województwa pomorskiego.
Szczegóły pod linkiem: http://ciee-gda.pl/konkursy-2/





