Znany gdański przyrodnik Marcin Wilga podzielił się z nami filmem z fotografiami z lutowego spaceru po Lasach Oliwskich. Nie do końca jest to przyjemny spacer. Wycinka kolejnych drzew, zgodnie z planami Nadleśnictwa Gdańsk, nadal trwa.
Dewastacja Lasów Oliwskich – fotografie Borsuka (maj 2019)
<p>Znany gdański przyrodnik Marcin Wilga podzielił się z nami kolejnym filmem z fotografiami ze spaceru po Lasach Oliwskich. Jego…
Czytaj więcej




