Leśnicy chcą oczyścić teren opuszczonych działek ogrodniczych w Dolinie Radości i odtworzyć rosnące tam sady. Do wspólnego projektu zaproszono miasto Gdańsk, które jest właścicielem większości dawnych ogródków działkowych. http://staraoliwa.pl/aktualnosci/item/3606-przymiarki-do-rewitalizacji-doliny-radosci-video.html
Co się dzieje z wodą w Oliwie? Mieszkańcy skarżą się na osad i zmieniony smak
Czy w ostatnich miesiącach zmienił się skład wody dostarczanej do gdańskiej Oliwy? Takie pytanie zadają coraz częściej zaniepokojeni…
Czytaj więcej






