Reklama

VIII Targi Motoryzacyjne 3TM & Drift Masters Grand Prix ? Runda 9 i 10

W dniach 24-25 września 2016 roku odbędzie się największe wydarzenie motoryzacyjne w historii Pomorza.  VIII edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM łączy swoje siły z Drift Masters Grand Prix – najważniejszą ligą driftingową w Polsce i Europie. W związ­ku z rozwojem imprezy i dużym zainteresowaniem wystawców, a także coraz większą ilością gości przenosimy się do gdańskiego AmberExpo.

Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

W dniach 24-25 września 2016 roku odbędzie się największe wydarzenie motoryzacyjne w historii Pomorza.  VIII edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM łączy swoje siły z Drift Masters Grand Prix – najważniejszą ligą driftingową w Polsce i Europie. W związ­ku z rozwojem imprezy i dużym zainteresowaniem wystawców, a także coraz większą ilością gości przenosimy się do gdańskiego AmberExpo.

 

Tegoroczne Targi 3TM będą dwukrotnie większe w porównaniu do poprzednich siedmiu edycji, które odbywały się w hali ERGO Arena. Obec­na powierzchnia ekspozycyjna to ponad 12 tysięcy metrów kwadratowych w halach i ponad 4 tysiące metrów kwadratowych obejmujących tereny, gdzie odbywać się będą imprezy towarzyszące – Drift Masters Grand Prix – Runda 9 i 10, finał ogólno­polskiej akcji MOTOSERCE, , a także zloty motocyklowe oraz wiele innych atrakcji.

Po dwóch latach przerwy Drift Masters Grand Prix wraca do pięknego Gdańska. To właśnie tutaj, dwa lata temu miały miejsce pierwsze zawody z cyklu Drift Masters Grand Prix. Końcówka sezonu oznacza wielkie emocje w walce o tytuł najlepszego driftera w 2016 roku. O zwycięstwo podczas weekendu z pewnością powalczy gdańszczanin Piter Kozłowski, który rywalizuje w swoim złotym BMW M1 z silnikiem doładowanym kompresorem o mocy ponad 700KM. W zawodach nie zabraknie najlepszych zawodników z Polski i Europy. Emocje gwarantowane.

VIII edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM będzie zdecydowanie różnić się od dotychczasowych edycji imprezy. Nie tylko ze względu na wielkość przedsięwzięcia, ale również na dalszy rozwój elementu spotkania biznesowego. Duże zainteresowanie potencjalnych klientów detalicznych oraz sugestie wystawców wskazują na potrzebę kontynuacji rozszerzonej formuły imprezy o dodatkowy dzień – Dzień dla Flot i Przedsiębiorców. Zatem, 23 września 2016 roku, będzie miał profesjonalną formułę półotwartą dla publiczności, zgodnie z propozycjami naszych partnerów. Stwarzamy w ten sposób szansę na prezentację stoisk i oferty dla: klientów flotowych, wybranych klientów VIP, dziennikarzy oraz władz lokalnych i samorządowych. Jednocześnie wystawcy i klienci branżowi będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencjach dotyczących zarządzania flotą, bieżącymi zmianami w prawie związanymi z branżą motoryzacyjną oraz prezentacji nowości branżowych. Rejestracja uczestników po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na stronie www.3tm.com.pl.

Jak co roku wraz z klubem motocyklowym LOTOR w czasie Targów 3TM organizujemy finał ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE. Od pierwszej edycji Targów 3TM odwiedzi nas autobus mobilny punkt krwiodawstwa. W autobusie nasi goście będą mogli oddać krew i za darmo wejść na Targi 3TM.

Zapraszamy do śledzenia nas na stronach internetowych: www.3tm.com.pl, www.driftmasters.gp, a także na profilu FB wydarzenia: www.facebook.com/Targi.Motoryzacyjne.3TM/

Dojście na Targi 3TM będzie możliwe tylko od strony ul. Marynarki Polskiej i ul. Żaglowej lub od strony Energa Stadion Gdańsk. Ze względów bezpieczeństwa zamknięte będzie dojście od strony ul. Narwickiej.

Do dyspozycji gości będzie parking Energa Stadion Gdańsk. Koszt parkingu: 10 zł.

 

W tym roku obowiązują dwa rodzaje biletów:

  1. 1.Zawody DMGP, zwiedzanie parku maszyn DMGP,  uprawniające również do wejścia do wejścia również na wystawę – Targi 3TM

Cennik biletów:

1 dzień od 25 do 60 zł; 2 dni 40-90 zł w przedsprzedaży (dostępne na e-bilet);

1 dzień od 30 do 70 zł; 2 dni 50-100 zł w dniu zawodów (kasy AmberExpo)

  1. 2.Targi 3TM

Cennik biletów:

1 dzień od 10 do 35 zł w przedsprzedaży (dostępne na e-bilet);

1 dzień od 12 do 40 zł w dniu zawodów (kasy AmberExpo)