Reklama

„Ciszej” – Miejski spacer literacko-przyrodniczy

Będzie o tym, co najbliżej w miejskiej przyrodzie. O myszach, które przemieszczają się między wymiarami, o gołębiach, które rozpoznają gatunki malarstwa i o pająkach, które udają kwiaty. Będzie też o roślinach, które rosną w szczelinach chodnika.

„Ciszej” – Miejski spacer literacko-przyrodniczy
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Biblioteka Oliwska wraz z Radą Dzielnicy Oliwa zaprasza na spacer z Salcią Hałas. Będzie o tym, co najbliżej w miejskiej przyrodzie. O myszach, które przemieszczają się między wymiarami, o gołębiach, które rozpoznają gatunki malarstwa i o pająkach, które udają kwiaty. Będzie też o roślinach, które rosną w szczelinach chodnika. Nazywamy je chwastami, tymczasem są magicznymi ziołami. Miejsce zbiórki pod Biblioteką.

Salcia Hałas – pedagożka, animatorka, pisarka, ogrodniczka. Autorka książek, słuchowisk, scenariuszy i projektów społecznych. Laureatka Nagrody Gdynia. Obecnie prowadzi zajęcia przyrodniczo- literackie dla wszystkich grup wiekowych, oraz, we współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną podkast o przyrodzie dla dzieci pt. Bliżej. W grudniu na jego podstawie ukaże się książka dla dzieci.

Data wydarzenia

23.09.2023

Godzina wydarzenia

12:00

Miejsce zbiórki pod Biblioteką – Oliwa, Opata Jacka Rybińskiego 9.

Spotkanie finansowane ze środków Rady Dzielnicy Oliwa

Ostatnia edycja: 24 września, 2023 o 20:32