Reklama

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Olivia Park

W dniu 2 czerwca 2023r. obchodzimy Święto SP 35 w Gdańsku. Podczas uroczystych apeli nagrodzimy naszych zdolnych uczniów, będą konkursy i finał Turnieju Piłki Nożnej. Wszystkie eventy odbędą się na terenie szkoły. Natomiast w dniu 3 czerwca 2023r. razem z naszym partnerem Olivia Business Centre organizujemy Festyn z Okazji Dnia Dziecka. Będzie się działo, a między […]

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Olivia Park
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

W dniu 2 czerwca 2023r. obchodzimy Święto SP 35 w Gdańsku. Podczas uroczystych apeli nagrodzimy naszych zdolnych uczniów, będą konkursy i finał Turnieju Piłki Nożnej. Wszystkie eventy odbędą się na terenie szkoły.

Natomiast w dniu 3 czerwca 2023r. razem z naszym partnerem Olivia Business Centre organizujemy Festyn z Okazji Dnia Dziecka. Będzie się działo, a między innymi pokaz dyscyplin uprawianych w naszej szkole, mecz hokeja na rolkach oraz wiele innych atrakcji przygotowanych przez naszego partnera i sąsiadów. Festyn odbędzie się w Olivia Park z tyłu Hali Olivia w godz. 10:00-14:00.  Już dzisiaj zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami.

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Olivia Park

Ostatnia edycja: 5 czerwca, 2023 o 14:31