Reklama

Jak poprawić jakość życia i znaleźć szczęście?

Olivia Cooltura zaprasza na spotkanie autorskie z dr Marleną Kossakowską, psycholog z Uniwersytetu SWPS: „Jak poprawić jakość życia i znaleźć szczęście?”

Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Olivia Cooltura zaprasza na spotkanie autorskie z dr Marleną Kossakowską, psycholog z Uniwersytetu SWPS: „Jak poprawić jakość życia i znaleźć szczęście?”

Potrzeba rozwoju osobistego jest naturalną potrzebą ludzi na całym świecie. Istnieje wiele programów i projektów, które są nastawione na poprawę jakości życia. Mamy bowiem coraz większą świadomość faktu, że do dobrego samopoczucia nie wystarczą jedynie rzeczy materialne. I że towarzyszące nam na co dzień napięcie i  stres skutecznie potrafią odebrać nam radość oraz spokój wewnętrzny. A przecież chcemy  doświadczać pozytywnych emocji, mieć dobre relacje z innymi i poczucie sensu istnienia. Chcemy robić to, co kochamy. Po prostu wieść dobre życie, w pełni odczuwając płynące z niego szczęście. O tym, że jest to możliwe przekonuje w najnowszej książce „Projekt: Dobre Życie” dr Marlena Kossakowska, psycholog zdrowia z sopockiego wydziału Uniwersytetu SWPS.

Zapraszamy na spotkanie autorskie, podczas którego dr Kossakowska przybliży nam główne koncepcje zawarte w książce. To także znakomita okazja, aby zapoznać się z 6-tygodniowym programem ćwiczeń oraz zadań prowadzących do poprawy dobrostanu… i zacząć realizować je w codziennym życiu!

Zapraszamy na spotkanie. Liczba miejsc ograniczona.

Prosimy o rejestrację na wydarzenie.

 

 

 

Ostatnia edycja: 24 października, 2023 o 18:22