Reklama

Nocne Poezje w ZOO

Gdański Ogród Zoologiczny zaprasza serdecznie gości do wzięcia udziału w pierwszym wieczorze poezji w ZOO.

Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Gdański Ogród Zoologiczny zaprasza serdecznie gości do wzięcia udziału w pierwszym wieczorze poezji w ZOO.

 

Czytelnik – gatunek zagrożony wyginięciem”

13 października 2017 w godz. 18.00 – 22.00

Co mają wspólnego poezja i ZOO?  Co może łączyć bibliotekę z ogrodem zoologicznym? A może wspólna misja – ZOO chroni zwierzęta zagrożone wyginięciem, a biblioteka troszczy się o czytelnika, który też staje się coraz rzadszym „gatunkiem” we współczesnym świecie. Niech poezja w tym dniu stanie się szczególnym pomostem łączącym człowieka i przyrodę!  

13 października, w godzinach 18.00 – 22.00, w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym odbędzie się spotkanie dedykowane dorosłym miłośnikom poezji. Biblioteka pod Żółwiem – filia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku, przygotowała odpowiedni zbiór tomików poświęconych tematyce zwierzęcej. Spotykamy się o godzinie 18.00 przy bramie wejściowej do zoo. Pod opieką przewodnika wyruszymy do chatki „Góralka”.  Stosowny nastrój przy kominku i świecach w ogrzanym pawilonie będzie zapewniony. Poezję planują czytać Antoni Pawlak i Michał Piotrowski.  W przerwie dla odważnych przewidziano nocną przechadzkę po ZOO, a wspólne zoologiczno – biblioteczne dyskusje odbędą się przy ognisku i herbacie.

Serdecznie zapraszamy dorosłych pasjonatów poezji i ZOO. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń poprzez rejestrację zakupionych on-line biletów wstępu do ZOO.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy:

1)     zgłosić swój udział na adres mailowy: marketing@zoo.gda.pl lub pod numerem telefonu 58 552 00 41 wew. 140. Zapisy przyjmujemy do 11.10.2017

2)     Kupić bilet wstępu do ZOO poprzez stronę https://bilety.zoo.gda.pl/. Zakup i płatność muszą być zrealizowane do 12.10.2017.

Do ZOObaczenia!

Ostatnia edycja: 10 maja, 2023 o 14:19