Reklama

Światowy Dzień Zwierząt w oliwskim Zoo

Zoo Gdańsk zaprasza 7 października 2023 roku na wspólne świętowanie Światowego Dnia Zwierząt. Tym razem w temacie najnowszej kampanii gdańskiego zoo – #Fota Bez Dzikiego Kota.

Światowy Dzień Zwierząt w oliwskim Zoo
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Z tej okazji zapraszamy na grę terenową dedykowaną tematowi kampanii. W wyznaczonych na mapce punktach odnaleźć będzie można zwierzęce fotoramki, z którymi każde selfie będzie bezpieczne dla dzikich zwierząt! Chcemy w ten sposób zachęcić do promowania świadomych postaw. Dodatkowo na odwrotach ramek znajdziecie odpowiedzi na pytania zawarte w naszym quizie.  Quiz dostępny będzie online, na smartfonach gości. Po wypełnieniu quizu, na uczestników czekać będą drobne upominki na stoisku edukacyjnym przy wybiegu gepardów.

W grze terenowej będzie można wziąć udział między 9:00 a 13:00. Końcowe stoisko edukacyjne czynne będzie w godzinach 10:00 – 13:30.

Wszystkich uczestników zachęcamy do zrobienia sobie selfie z każdą fotoramką oraz oznaczenia nas @ZOOGdansk na kanałach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok) .

O godzinie 13.00, przy wybiegu gepardów odbędzie się spotkanie z opiekunem tych dzikich kotów. Będzie to okazja by dowiedzieć się więcej o gatunku, posłuchać o tajnikach pracy z gepardami oraz poznać charaktery poszczególnych osobników mieszkających w ZOO Gdańsk.

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest zakup biletu wstępu do zoo. Więcej informacji oraz regulamin wydarzenia dostępne na stronie zoo.gda.pl w zakładce aktualności.

Do ZOObaczenia 7 października!

Ostatnia edycja: 19 października, 2023 o 08:13