Reklama

Światowy Dzień Zwierząt w oliwskim ZOO

Światowy Dzień Zwierząt – World Animal Day, obchodzony na całym świecie 4 października, to coroczna akcja zrzeszająca wszystkich miłośników zwierząt. Data ta nie została wybrana przypadkowo, bowiem w tym dniu obchodzimy święto Św. Franciszka z Asyżu – patrona i przyjaciela zwierząt. Święto to jest również obchodzone w ogrodach zoologicznych.

Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Światowy Dzień Zwierząt – World Animal Day, obchodzony na całym świecie 4 października, to coroczna akcja zrzeszająca wszystkich miłośników zwierząt. Data ta nie została wybrana przypadkowo, bowiem w tym dniu obchodzimy święto Św. Franciszka z Asyżu – patrona i przyjaciela zwierząt. Święto to jest również obchodzone w ogrodach zoologicznych.Gdańskie zoo czeka na wszystkich miłośników zwierząt egzotycznych i krajowych w najbliższą niedzielę – 09 października w godzinach 11.00 – 14.00 z niecodziennymi atrakcjami. Podczas tego wydarzenia czas poświęcimy i co nieco tajemnic zdradzimy z życia najstarszych mieszkańców oliwskiego zoo. Serdecznie w tym dniu zapraszamy, a szczególnie Seniorów wraz z przyjaciółmi, opiekunami lub wnukami.

Wszelkie konkursy, zabawy, gry, prezentacje multimedialne, pokazy i inne niespodzianki dla młodszych i starszych będą się odbywały w ciepłej sali dydaktycznej w budynku administracji. Gdyby jesienna aura nam sprzyjała wybierzemy się na wycieczki tematyczne przewodnikiem. 

Wstęp dla Seniorów 70+ jest bezpłatny.

Ostatnia edycja: 24 października, 2023 o 17:12