Reklama

Drzwi otwarte AWFiS

We wtorek 14 lutego w godz. 9.00-14.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędą się Drzwi Otwarte Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (ul. Kazimierza Górskiego 1) dla maturzystów, jak również uczniów klas trzecich.

Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem
We wtorek 14 lutego w godz. 9.00-14.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędą się Drzwi Otwarte Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (ul. Kazimierza Górskiego 1) dla maturzystów, jak również uczniów klas trzecich. Specjalnie w tym walentynkowym dniu czekać będą na Was wykładowcy i studenci. Zapoznacie się z pełną ofertą kierunków studiów, a jest ich aż 11. Przygotujemy ciekawe pokazy sportowe i artystyczne oraz liczne konkursy z nagrodami. Nasi studenci chętnie oprowadzą grupy młodzieży po terenie uczelni, zwiedzicie wszystkie najważniejsze obiekty.
Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania odnośnie rekrutacji, egzaminów wstępnych, rodzajów specjalizacji oraz zajęć sportowych, a także możliwościach, jakie daje program Erasmus+ oraz Akademickie Centrum Karier.
Serdecznie zapraszamy wszystkich maturzystów, jak również uczniów klas trzecich. Czekamy na Was 14 lutego!