Reklama

3 Ultras Oliwski – wokół Radości

Po raz trzeci w Lasach Oliwskich odbędzie się Ultras Oliwski – wokół
Radości!

3 Ultras Oliwski – wokół Radości
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Dokładnie 23 września 2023 odbędzie się trzecia edycja imprezy biegowej Ultras Oliwski – wokół Radości. Po sukcesach dwóch edycji, wydarzenie dla fanów biegania i aktywnego wypoczynku powraca w 2023 roku!

Ultras Oliwski to idealny bieg dla osób, które przygotowują się do maratonów i ultramaratonów górskich oraz dla tych, którzy chcą poczuć jak wyglądają biegi terenowe. Jak co roku, celem organizatorów jest popularyzacja aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i integracja lokalnej, aktywnej społeczności Gdańska.

 
Wzorem poprzednich dwóch edycji, trasy biegów będą wyznaczone w Lasach Oliwskich wokół malowniczej Doliny Radości. Bieg główny odbędzie się na dystansie półmaratonu – 21,95 km. Dodatkowo odbędzie się bieg na 10 km oraz biegi krótkie dla dzieci. Miasteczko biegacza będzie tradycyjnie zlokalizowane przy Stawie Młyńskim, gdzie na uczestników i kibiców czekać będzie szereg atrakcji jak rozgrzewka, animacje dla dzieci i młodzieży, strefa gastronomiczna oraz specjalna strefa Garden Party,
w której zawodnicy wspólnie z rodzinami i przyjaciółmi będą mogli odpocząć po rywalizacji przy dźwiękach muzyki.

– Zapraszamy wszystkich do udziału w trzeciej edycji Ultrasa Oliwskiego. Po udanych dwóch edycjach naszej imprezy, wracamy po raz trzeci. Ponownie spotkamy się z entuzjastami biegania na terenie Lasów Oliwskich, gdzie odbędą się biegi na dystansach 21 i 10 kilometrów. Liczymy na kolejny sukces frekwencyjny – mówi Arkadiusz Stolarski, prezes Agencji LIVE, organizator biegu.


Zapisów na bieg można dokonywać już teraz na stronie www.ultrasoliwski.pl. Na początek dostępne są pakiety Early Bird w promocyjnej cenie 49 zł! Limit uczestników to 250 osób. Wszystkim uczestnikom zapewnione zostanie profesjonalne zaplecze i wsparcie.

A tak było w zeszłym roku:

Za organizacje biegu odpowiedzialna jest agencja LIVE, znana m.in.: z produkcji takich imprez jak 4 edycje Orlen Warsaw Marathon czy trasa koncertowa Męskie Granie.

Ostatnia edycja: 24 września, 2023 o 18:25