Reklama

Brutalne pobicie przy ul. Bażyńskiego

W poniedziałek doszło do brutalnego pobicia dwóch osób przed sklepem Żabka przy ul. Bażyńskiego. Poszukiwani są świadkowie tego kryminalnego zdarzenia oraz osoby mogące wskazać sprawców widocznych na nagraniu.

Kadr z nagrania dokonanego 14 sierpnia po 21.30. Całe nagranie poniżej
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

W poniedziałek doszło do brutalnego pobicia dwóch osób w pobliżu sklepu „Żabka” przy ul. Bażyńskiego. Poszukiwani są świadkowie tego kryminalnego zdarzenia oraz osoby mogące wskazać sprawców widocznych na nagraniu.

Do pobicia doszło w poniedziałek 14 sierpnia około 21.40. Kilku sprawców przed sklepem „Żabka” miało kopać po głowie leżącego na chodniku mężczyznę. W jego obronie stanął mieszkający w pobliżu Pan Mateusz.

– Trzeba reagować i pokazać, że się nie boimy

– mówi Pani Małgorzata, żona Pana Mateusza.

Jak relacjonuje, w jednej chwili agresywni napastnicy skierowali swoją agresję pod adresem jej męża. Ten moment został nagrany przez Panią Małgorzatę, która natychmiast pobiegła chronić dzieci będące w domu.

W tym czasie na skrzyżowaniu Bażyńskiego i Wita Stwosza jej mąż został powalony na ziemię i był kopany po głowie. W wyniku tego ataku doznał złamania żuchwy. Bandytów przepłoszyła przechodząca obok kobieta, która zaczęła głośno krzyczeć i wzywać pomocy.

Napastnicy mówili po polsku i mieli ok. dwudziestu kilku lat.

– Miłe Oliwianki i Oliwienie, potrzebuję pomocy!  Szukam świadków pobicia mojego męża – mówi Pani Małgorzata.

Jej apel pojawił się na naszej grupie „Moja Oliwa i okolice”. Poniżej link do nagrania przedstawiającego początek ataku na Pana Mateusza.

Link do nagrania

Jeśli ktoś widział to zdarzenie lub rozpoznaje osoby z nagrania, proszony jest o kontakt z IV Komisariatem Policji przy ul. Kaprów 14 w Oliwie. Telefon: 47 741 14 22.

Ts

Ostatnia edycja: 16 sierpnia, 2023 o 22:19