Reklama

Kolejni kierowcy po alkoholu zatrzymani na ul. Spacerowej

Policjanci gdańskiej drogówki w czasie weekendu zatrzymali 7 kierujących pod wpływem alkoholu. Dwóch z nich wpadło na trasie między obwodnicą a Oliwą.

Ulica Spacerowa Jesienia. fot. Tomasz Strug
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Postawienie patrolu kontrolującego auta przy ul. Spacerowej niestety zawsze przynosi efekty. W niedzielę 12 listopada, tuż po godzinie 7.00 na ul. Spacerowej mundurowi zatrzymali kierującego mercedesem.

Tuż po godzinie 7.00 na ul. Spacerowej mundurowi zatrzymali kierującego Mercedesem. Jak się okazało, 40-letni mężczyzna był pod wpływem 0,3 promila alkoholu. Mieszkańcowi powiatu bytowskiego zatrzymano prawo jazdy. Ale to nie wszystkie „trasienia” na tej ulicy.

– Około godziny 8.30, również na ul. Spacerowe,j policjanci skontrolowali kierującego citroenem. 53-letni obywatel Ukrainy został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Urządzenie wykazało, że mieszkający w Gdańsku kierowca był pod wpływem ponad 0,7 promila – informuje st. sierż. Justyna Chabowska, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawiania wolności do 3 lat, a także utrata uprawnień i wysoka grzywna.

Za KMP Gdańsk