Reklama

Młodzi hokeiści zbierają pieniądze na wyjazd na turniej w Finlandii

18 młodych hokeistów z Oliwy zbiera pieniądze na wyjazd na turniej w Finlandii. Zostali zaproszeni na prestiżowe zawody, ale nie mają wystarczającej ilości pieniędzy, by na nie dojechać.

Młodzi hokeiści zbierają pieniądze na wyjazd na turniej w Finlandii
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

12 letni uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 35 z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku – Oliwie, zawodnicy drużyny GKS Stoczniowiec, razem z rodzicami proszą o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu na prestiżowy turniej hokeja na lodzie w Espoo w Finlandii.

Zawody odbędą się w dniach od 5 do 7 stycznia 2024 roku i są rozgrywane na najwyższym poziomie AAA, w kategorii wiekowej U-13. Zawodnicy, którzy w Polsce potrafią wygrywać z każdym przeciwnikiem, chcą podjąć się nowych wyzwać, sprawdzić w grze przeciwko drużynom z europejskiej czołówki.

Problemem są jednak … pieniądze. Bilety lotnicze, transport sprzętu, zakwaterowanie, wyżywienie, nowe koszulki meczowe to tylko część kosztów, które muszą ponieść rodzice. Całkowity koszt wyjazdu 18 zawodników wraz z trenerem i opiekunami to około 55 000 zł. Rodzice zebrali około 35 000 zł, wciąż brakuje jednak 20 000 zł.

Prosimy wszystkich, którzy kochają hokej na lodzie, wspierają młode talenty i kibicują rozwojowi dziecięcych pasji o wpłaty na rzecz tego wyjazdu. Zawodnicy obiecują grę na 200% swoich możliwości! – apelują rodzice.

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć oliwskich hokeistów, to na portalu zrzutka.pl została uruchomiona specjalna zbiórka pieniędzy.

Ts

Ostatnia edycja: 20 października, 2023 o 15:25