Reklama

Nie żyje radny Dawid Krupej

W wieku niespełna 29 lat odszedł Dawid Krupej, radny miasta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wyborczym obejmującym również Oliwę.

Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

W wieku niespełna 29 lat odszedł Dawid Krupej, radny miasta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wyborczym obejmującym również Oliwę.

O śmierci Dawida Krupeja poinformowała na FB jego siostra Stefania. Informacje o dacie i miejscu pogrzebu mają zostać podane w poniedziałek.

Ten post kieruje to serdecznych przyaciół i znajomych mojego kochanego braciszka, mimo iż staram się zachować cząstkę…

Opublikowany przez Stefanię Krupej Piątek, 21 lutego 2020

Dawid Krupej urodził się 20 marca 1991 roku w Słupsku. Z wykształcenia był śpiewakiem operowym. W 2016 roku ukończył gdańską Akademię Muzyczną. Był doktorantem z zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. Pracował jako trener marketingu osobistego, lektor radiowy i telewizyjny, konferansjer (m.in. na konwencjach PiS w Gdańsku). Realizował liczne projekty artystyczne.

Był społecznym asystentem poselskim ministra Jarosława Sellina. Ostatnio pracował w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Krupej został radnym miasta Gdańska w październiku 2018 roku, zdobywając jedyny mandat dla PiS w okręgu 6 (Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa, Matarnia, Kokoszki). Głos na niego oddało wówczas 3928 wyborów. Był członkiem komisji Kultury i Promocji oraz Komisji Komisji ds. Skarg, Wniosków i Petycji.

ts

 

Ostatnia edycja: 27 lutego, 2020 o 19:06