Reklama

Niesiemy posiłki – bo Gdańsk dzieli się dobrem!

Tomasz Deker z brasserie „Tu Można Marzyć” w Oliwie namawia do wsparcia akcji przygotowania i dowożenia obiadów dla seniorów i osób potrzebujących. Ty też możesz im pomóc w czasie pandemii koronawirusa.

Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Tomasz Deker z brasserie „Tu Można Marzyć” w Oliwie namawia do wsparcia akcji przygotowania i dowożenia obiadów dla seniorów i osób potrzebujących. Ty też możesz im pomóc w czasie pandemii koronawirusa.

Nikt już nie ma wątpliwości, że znaleźliśmy się w trudnej sytuacji – my jako gastronomia i seniorzy – jako osoby najbardziej zagrożone wirusem, często bez możliwości pomocy z zewnątrz. 

Po wielu waszych prośbach, naszych gości i sąsiadów postanowiliśmy zrobić pierwszy krok.

Tomasz Deker oraz szef kuchni Adam Woźniak – we współpracy z gdańskim MOPR’em oraz z lokalnymi firmami ruszamy z przygotowywaniem posiłków dla seniorów, ale także tych, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia! 

Przygotujemy pełnowartościowy posiłek i dostarczymy go pod same drzwi, wszystko oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. 

Zaczynamy od Oliwy i Przymorza, ale mamy nadzieję, że wspólnymi siłami zaNIESIEMY POSIŁKI jeszcze dalej!

Działamy z zaprzyjaźnionymi firmami oraz fundacjami: Lilu Fruits, Farutex, Kruszwica oraz Fundacja Wspólnota Gdańska. 

Mamy również nadzieję, że już wkrótce kolejne nazwiska i nazwy firm będziemy mogli dopisać do tej listy. Dajcie znać jeśli również macie ochotę zrobić coś dobrego. Lokalnie, ze smakiem i wielkim sercem do pomagania!

Zasada działania jest prosta:

wpłacacie 25 zł lub wielokrotność tej kwoty, 

my przygotowujemy posiłek składający się m.in. z: pieczywa, pożywnej zupy, dania głównego i następnego dnia dostarczamy go seniorom i osobom, dla których taki posiłek będzie bezcennym wsparciem. 

Będzie to posiłek niezwykły, bo jak wiecie lub nie – Tomasz Deker ma tytuł mistrza świata w cukiernictwie, a Adam Woźniak jest utytułowanym szefem kuchni i reprezentantem polskiej kadry narodowej kucharzy. 

A zatem – zrobimy to po mistrzowsku!

Jeśli sami chcielibyście wskazać osobę, dla której mamy dostarczyć posiłek – dajcie znać w wiadomości. 

Działamy zarówno tu na zrzutce, jak i w brasserie Tu Można Marzyć by Tomasz Deker w gdańskiej Oliwie oraz na Przymorzu w piekarni Bakery by Tomasz Deker – w tych miejscach możecie zawiesić posiłek, czyli wpłacić 25 zł lub dowolną wielokrotność tej kwoty i dołączyć do wspólnego pomagania.

Chcemy zacząć działać JUŻ! 

Mamy kuchnie pełną produktów, głowy pełne pomysłów i wspaniałych partnerów, którzy nam pomogą, a zatem nie ma na co czekać.

Zwłaszcza teraz, przed Wielkanocą oraz w same święta zawieszone posiłki dla seniorów mogą być dla nich wspaniałym dowodem na to, że są dla nas ważni.

Wszelkie informacje na temat współpracy, pomocy i szczegółów włączenia się do akcji przez firmy prosimy kierować na adres:

mail: kawiarnia@tomaszdeker.com

tel: 505461977

 

Ostatnia edycja: 3 kwietnia, 2020 o 13:36