Reklama

Zamknięto ostatni kiosk Ruchu w Oliwie

Zamknięto ostatni kiosk Ruchu w Oliwie. Reaktywacja jest jeszcze możliwa, gdy znajdzie się chętna osoba do pracy w kiosku.

Zamknięty kiosk Ruchu przy ul. Wita Stwosza | fot. Tomasz Strug
Udostępnij facebook twitter Whatsapp Drukuj Wyślij emailem

Zamknięto ostatni kiosk Ruchu w Oliwie. Reaktywacja jest jeszcze możliwa, gdy znajdzie się chętna osoba do pracy w kiosku.

Na początku roku pisaliśmy o likwidacji kiosku przy Placu Inwalidów Wojennych. Teraz ważą się losy ostatniego kiosku w Oliwie.

Dziś pracownicy Ruch S.A. wynosili towar z kiosku przy ul. Wita Stwosza na wysokości przystanku tramwajowego „Obrońców Westerplatte”. Punkt jest nieczynny od ponad miesiąca.

Prawdopodobnie nie zapadła jeszcze decyzja o likwidacji tego punktu sprzedaży prasy. Na kiosku powieszono plakat z informacją o poszukiwaniu chętnej osoby do prowadzenia tego interesu.

Sieć popularnych kiedyś kiosków znika na naszych oczach nie tylko w dzielnicy. Na koniec 1998 r. przedsiębiorstwo posiadało 198 hurtowni i 31 313 punktów sprzedaży detalicznej, w tym 15 227 punktów w ramach sieci własnej. Jak czytamy na stronie internetowej firmy, sieć Ruch to obecnie już tylko 1200 kiosków i saloników w całym kraju.

ts